Sanktuarium Matki Bożej Rywałdzkiej

Matka Boża Rywałdzka

Prośby do Matki Bożej Rywałdzkiej

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

Dodaj Intencję

intencja:

podpis:


strona 9 z 472 POPRZEDNIA 6 7 8 9 10 11 12 13 NASTĘPNA
mama
2018-02-28 05:49
Matko Boża proszę o powrót do zdrowia, uwolnienie od uzależnienia i nawrócenie dla mojego syna. Proszę o Dart Ducha Świętego dla niego aby jego życie się odmieniło. Dla całej rodziny proszę o łaskę wiary, miłości i wzajemnego zrozumienia. Dziękuję za otrzymane łaski.
mama
2018-02-28 03:36
Matko Boża,błagam Cię o Łaskę wzajemnego przebaczenia i pojednania dla Kasi i mojego taty,by mój tato spojrzał na Kasię z miłością,by stała się jego ukochaną wnuczką i aby Kasia odwzajemniła mu tym samym.
Elżbieta
2018-02-28 03:35
Maryjo Ciebie i Świętego Józefa,tak bardzo błagam o pomoc w intencji Kasi mojej córki.Proszę Cię Święta Rodzino,wstaw się przed Twoim Synem,On Ciebie wysłucha,by pochylił się nad Kasią i w swoim Miłosierdziu uwolnił ją od wszelkiego zła,stanów lękowych,agorafobii,natręctw i bezsenności;by uleczył jej rany duchowe i pamięć bolesnych historii jej życia,poukładał ten nieporządek , usunął wszelkie blokady psychiczne i uzdrowił jej duszę i ciało i umysł, by Kasia mogła odzyskać zdrowy sposób myślenia i motywację do zmiany życia . Proszę , by Pan Jezus napełnił Kasię swoim Pokojem i Radością Ducha Świętego.Jezu,proszę Cię za przyczyną Twojej Matki i Świętego Józefa o Dar Spowiedzi Świętej i Eucharystii dla Kasi, o to , byśmy mogły uczestniczyć we Mszy Świętej w Kościele w niedziele i Święta bez lęku , o Dar normalnego życia dla niej,by mogła wyjść z domu gdzieś dalej,pojechać,iść do szkoły lub do pracy,między ludzi bez lęku i by ją to cieszyło,by miała koleżanki,kolegów,znajomych, o zmianę sposobu myślenia na taki zdrowy .I proszę też,aby nie musiały przychodzić więcej panie opiekunki,które nie są już tak konieczne,jak kiedyś,a na które nie mam już pieniędzy,by Kasia poczuła się na tyle bezpiecznie,by sama zdecydowała,aby nie przychodziły i by o tym wiedziała,że ich nie będzie i by stało się to jak najszybciej.Święta Rodzino pomóż nam.Święta Siostro Faustyno, Święty Janie Pawle II wstaw się za Kasią. Bardzo proszę też o pomoc w naszych trudnościach finansowych.
koleżanka
2018-02-27 16:30
Mateńko proszę o siłę do walki w ciężkiej chorobie dla Ani. Miej ją w swojej opiece.
wierna
2018-02-27 16:28
Matko Nieustającej Pomocy, orędowniczko nasza proszę wyjednaj u Syna swego łaskę przemiany, nawrócenia i uwolnienia od uzależnienia dla mojego chrześniaka, opiekuj się jego rodzicami, daj spokój i szczęście w rodzinie.
Beata
2018-02-26 20:29
Ukochana Matko dziękuję Ci za moją rodzinę i za wszystkie łaski które na nas zsyłasz. Dziękuję za opiekę i Twoją bezgraniczną miłość. Proszę Cię o dobry handel dla męża dobrą naukę dla Weroniki i o zdrowie dla nas. Dziękujemy Ci Matko i kochamy Cię.
rafal
2018-02-26 12:22
Proszę o modlitwę, abym z Bożą Pomocą w oczach Katarzyny z kolegi stała się ukochanym mężczyzną , z którym się ona zwiąże. Aby pokochała mnie na nowo. O wzmocnienie miłości, więzi i przyjaźni między nami. Amen
Michał
2018-02-24 19:58
Matko Boża proszę Cię abyśmy wraz z Żoną zostali ponownie rodzicami. Proszę o cud poczęcia i narodzin zdrowego dziecka w naszej rodzinie i naszym małżeństwie. Dla Ciebie Maryjo nie ma nic niemożliwego.
Ania
2018-02-24 01:44
P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego
matka
2018-02-23 21:04
Matko Boża proszę o powrót do zdrowia mojej corki Ani oraz uwolnienia od uzaleznienia i nalogu mojej drugiej corki. Proszę o Dary Ducha Świętego dla nich i ich rodzin aby w swoim życiu dokonywali mądrych wyborów. Dla całej rodziny proszę o łaskę zdrowia, zgody , milosci i wytrwałości w trudnych chwilach. Dziękuję za otrzymane łaski.
strona 9 z 472 POPRZEDNIA 6 7 8 9 10 11 12 13 NASTĘPNA© Kapucyni w Rywałdzie / © 2017 Wykonanie Marcin Koźliński / miasto Grudziądz / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Polityka Cookies