Sanktuarium Matki Bożej Rywałdzkiej

Matka Boża Rywałdzka

Prośby do Matki Bożej Rywałdzkiej

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

strona 9 z 460 POPRZEDNIA 6 7 8 9 10 11 12 13 NASTĘPNA
czciciel
2017-11-02 13:32
Maryjo dopomóż żeby wyjazd nad morze w przyszłym roku się udał
anonim
2017-11-02 13:31
o uzdrowienie Marii od chorób, zła, nałogów, nienawiści do Boga, ludzi, mnie, żeby zrozumiała swoje błędy i starała się je naprawić, by zrozumiała to, że chciałam dobrze, żeby wróciła do Boga, żeby Bóg otworzył jej serce na dobro, by nie bala się odezwać do mnie, by żałowała za to co zrobiła,by starała się to naprawić,by razem ze swoim tatą odnowiła ze mną kontakt, żeby zależało jej na naszej przyjazni.
anonim
2017-11-02 13:31
Maryjo dopomóż żeby w zakładzie pracy mojej mamy i ojczyma zmieniły się warunki pracy, żeby ustąpił wyzysk i mobbing, żeby szefostwo zaczęło ich szanować, by zapewniło im godne warunki pracy i godną pensję, by nie zabierano im prawa do urlopu, żeby sytuacja finansowa mojej mamy i ojczyma się poprawiła, spraw by nie musieli rezygnować ze swojego zakładu pracy, dopomóż by ich znajomi z pracy otrzymali pomyślne wyniki badan, by mogli tam dalej pracować.
czcicielka
2017-11-02 13:30
Matko Boża proszę o przemianę naszych wzajemnych relacji w moim domu, rodzinie, by zapanował spokój i wzajemny szacunek, żeby ustąpiły awantury, wyzwiska, żeby zaczęli akceptować moje wybory, decyzje, życie,o zdrowie dla mojej rodziny,o uzdrowienie mnie i mojej mamy od wszelkich chorób,o nawrócenie dla mojego taty i brata, żeby przestali pić, by tata nie przepijał swojego zasiłku, żeby brat zechciał iść do jakiejkolwiek szkoły i zdobyć wykształcenie, by znalezli stałą pracę,o godne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia dla nich, nie przy alkoholu , ale z rodziną,o pomyślny zabieg na oczy dla mojej babci, o dobrego męża dla mnie,o łaskę prawdziwej przyjazni, o niebo dla tych którzy odeszli z mojej rodziny i z moich znajomych.
Sylwia
2017-11-02 13:29
Maryjo proszę o zdanie matury, o zdanie egzaminów zawodowych w styczniu i w czerwcu, bym dostała się na studia na lingwistykę, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma,żeby odwzajemnił moją miłość,żebyśmy byli razem i szczęśliwi
Gosia
2017-11-02 11:58
Kochana Matko Maryjo, Matko Nieustającej Pomocy dziękuje, że mi pomagasz i mnie wspierasz. Dziękuje, że rozmawiasz z Jezusem gdy Cię o to poproszę. Tym razem przychodzę do Ciebie prosić, abyś mnie wsparła w znajomości z Przemkiem. Proszę Cię, aby to co utworzyło się między mną a Przemkiem. przyjaźń, czułość, wyrozumiałość i opiekuńczość a nawet miłość nie rozpadły się, tylko bardziej umacniały. Błagam niech się wciąż stara o mnie i udowodni rozmową moim rodzicom, że mnie nie zrani. Proszę czuwaj aby moi rodzice go zaakceptowali i mu zaufali i nie skreślali go tak jak mojego byłego chłopaka z którym mi zepsuli znajomość. Mamusiu bardzo mi zależy na Przemku. Błagam o cud – GOSIA
Twoja służebnica
2017-11-02 10:19
O Matko nieustającej pomocy proszę o zdrowie , miłość , zgodę w mojej rodzinie o cierpliwość i siłę aby pokonywać codzienne życia trudności. Nie pozwól Matko kochana aby ta pewna osoba niszczyła mnie i moją rodzinę
Michał
2017-11-02 05:24
Matko Boża proszę połącz na nowo i uzdrów małżeństwo Agnieszki i Michała. Proszę aby miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas.
Jadwiga
2017-11-02 01:05
Matko nieustajacej pomocy prosze cie o pomoc w zdrowiu mojej corki,o powrot do wiary i dobry wybor studiow prosi cie matenko Jadwiga
Aleksandra
2017-11-01 20:11
Kochana Mateczko,Matko moja Najlepsza, błagam uproś dla mnie u swego Miłosiernego Syna łaskę pomyślnego przebiegu egzaminu na aplikację w dniu 9 listopada br.Proszę o Dary Ducha Świętego na ten czas.
strona 9 z 460 POPRZEDNIA 6 7 8 9 10 11 12 13 NASTĘPNA


Dodaj Intencję

intencja:

podpis:

© Kapucyni w Rywałdzie / © 2017 Wykonanie Marcin Koźliński / miasto Grudziądz / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Polityka Cookies