Sanktuarium Matki Bożej Rywałdzkiej

Matka Boża Rywałdzka

Prośby do Matki Bożej Rywałdzkiej

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

Dodaj Intencję

intencja:

podpis:


strona 4 z 472 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 7 8 NASTĘPNA
Jola
2018-03-31 17:49
Dziękuję za modlitwę o moje zdrowie, za otrzymane łaski szczególnie za łaskę zdrowia. Jednocześnie proszę o dalszą opiekę Matki Bożej nade mną i moją rodziną.
mąż
2018-03-29 15:03
Matko Boża proszę w intencji Żony Agnieszki, aby w Jej sercu odrodziła się miłość, która nas kiedyś połączyła, aby chciała i umiała na nowo pokochać męża, wróciła do sakramentalnego męża. Proszę dla Żony o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia, proszę o przemianę i pokój w Jej sercu, o odrodzenie wzajemnej miłości.
Hanna
2018-03-29 10:19
Pani Rywałdzka dziękuję za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny, o trwanie w trzeźwości, o podejmowanie mądrych decyzji, o pracę, szczęśliwe wyjazdy i powroty do domu, proszę o łaski i wstawiennictwo dla mojej córki i zięcia aby się szanowali i potrafili rozwiązać przeszkody na ich małżeńskiej drodze, Mateńko otaczaj nas swoją opieką.
Sylwia
2018-03-29 09:42
Proszę o modlitwę błagalno-dziękczynna w moich intencjach.Proszę o zwycięstwo w moich intencjach. Proszę o ochronną przed ludźmi, którzy próbują siać w moim życiu zamęt i zniszczenie.Proszę niech Bóg, zablokuje ich samych i zniweczy ich wszystkie plany.Prosze niech Bóg skutecznie przeciwdziałaj złu moich wrogów. Proszę o skuteczne,skuteczne błogosławieństwo Boże w tej sprawie. Proszę za moją Rodzinę o wszelkie błogosławieństwo Boże dla Nich, i przemianę i nawrócenie. Proszę o uwolnienie mnie od choroby. Proszę o uwolnienie mnie od wszelkiego złego ducha chorób.Proszę o modlitwę o dar uzdrowienia dla mnie. Proszę aby wszystko się dobrze skończyło. Proszę o uwolnienie od niemocy i dar dobrej pracy i finansów. Proszę aby Bóg ukształtował moją przyszłość tak jak On tego chce. Jeśli mam być sam niech,ta droga będzie kształtowana tak jak On chce. Jeśli mam być z kimś,to żeby to był człowiek z woli Bożej. Proszę o wypełnienie się woli Bożej w moim życiu. Proszę o wszystkie dary i owoce Ducha Świętego. Proszę o charyzmaty i moc Ducha Świętego we mnie i moim życiu. Proszę o modlitwę we wszystkich intencjach, które noszę w sercu. Proszę o wszystkie potrzebne łaski i ochronę przed wszelkim złem. Proszę o przebłaganie za grzechy moje,mojej Rodziny i zmarłych Przodków. Proszę o skuteczne błogosławieństwo Boże,we wszystkich moich intencjach. Bóg zapłać. Sylwia.
Zdzisław
2018-03-28 11:22
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej żony Jolanty. Żeby zniknęły guzki z jej organów wewnętrznych.
mama
2018-03-28 07:50
Matko Boża proszę o powrót do zdrowia, uwolnienie od uzależnienia i nawrócenie dla mojego syna. Proszę o Dary Ducha Świętego dla niego aby w swoim życiu dokonywał mądrych wyborów. Dla całej rodziny proszę o łaskę wiary, miłości i wytrwałości.
m.
2018-03-27 21:19
Proszę o zdrowie dla mojej rodziny. Proszę o siłę i zdrowie w dążeniu do znalezienia nowej pracy. Dziękuję za otrzymane łaski.
ala
2018-03-27 14:19
Matko Boża Rywałdzka prosimy o wstawiennictwo u Twego Syna Jezusa Chrystusa Pana Naszego o szczęśliwą operację dla Hani i łaskę zdrowia.
koleżanka
2018-03-27 07:21
Mateńko, proszę wyjednaj u swego Syna łaskę zdrowia dla Ani, daj jej siłę do walki z ciężką chorobą.
Wierna
2018-03-27 07:19
Maryjo, Matko Boża, proszę wyjednaj u Syna swego łaskę przemiany, nawrócenia i uwolnienia od uzależnienia dla mojego chrześniaka, opiekuj się jego całą rodziną. Daj spokój i szczęście dla jego rodziców.
strona 4 z 472 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 7 8 NASTĘPNA© Kapucyni w Rywałdzie / © 2017 Wykonanie Marcin Koźliński / miasto Grudziądz / SYSPiR CMS
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Polityka Cookies