PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

2 350 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Basia says:

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia oraz potrzebne łaski dla mojego jedynego syna Marcina. Matko Boża , Najlepsza Matko wysłuchaj mnie i pomóż.

 2. Ilona says:

  Matko Boża pomóż mi się uwolnić od złego ducha, bym znowu umiała cieszyć się życiem. Proszę o zdrowie dla całej rodziny i szczęśliwe wakacje.

 3. matka says:

  Matko boża chroń moja rodzinę od wszelkiego zła. Pomóż mi uwolnić się od złego ducha i złej energii , która zabiera mi siłę. Proszę pomóż mi odblokować się, po wszystkich problemach. Pomóż mi w odzyskaniu normalnej pamięci.

 4. Ewa says:

  Maryjo proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy normalnej i wszelkie potrzebne łaski i pomyślność w nauce i żebym nie była samotna.

 5. Joanna says:

  Maryjo dziękuję za pomoc. Proszę spróbuj przekonać Krzysztofa do ślubu ze mną, przekonaj go żeby w końcu mi się oświadczył. Bóg zapłać. Amen.

 6. alicja says:

  Matko Boża Rywałdzka za Twoim wstawiennictwem proszę o dary Ducha św. dla Piotra i Otylii podczas egzaminów, łaskę zdrowia dla całej rodziny, szczęśliwy wyjazd i powrót do domu.

 7. L says:

  MATKO BOŻA RYWAŁDZKA BARDZO PROSZĘ O POMOC ABYM MOGŁA SPŁACIĆ WSZYSTKIE DŁUGI KTÓRE GNĘBIĄ MOJĄ RODZINĘ I DZIĘKUJE BARDZO ZA DOBREGO MĘŻA I KOCHANE DZIECI

 8. Twoja Oddana Czcicielka says:

  Matko Boża za Twoim wstawiennictwem proszę o zgodę i uzdrowienie relacji między moim mężem a moimi rodzicami. Ześlij łaskę miłości i szacunku. Bądź Uwielbiona Maryjo!

 9. Małgosia says:

  Z ufnością dziecka powtarzam swoje błaganie Maryjo…Spraw bym wyzdrowiała. Uchroń mnie przed złymi ludźmi i ich strasznymi intrygami. Chroń mmoich bliskich…Matko proszę…tak bardzo się boję…

 10. Jan says:

  Matko Boża wypraszaj u Pana Boga dla całej naszej rodziny ochronę od zła w każdej postaci, zdrowie i potrzebne dary Ducha Świętego.

 11. Marek says:

  Dziękujemy Mateńko za tą miłość w naszym małżeństwie i prosimy o otwarcie serc naszych dzieci na Pana Boga i o dar zdrowia dla Moniki siostry Ewy oraz Wioletty o twoją opiekę nad naszymi wnuczętami oraz Ojcami kapucynami i siostrami plasterkami i wszystkimi osobami konsekrowanymi,o światło Ducha Św. dla spowiedników i za Polskę aby była wierna Bogu Krzyżowo i Ewangelii

 12. Anka says:

  Mamo,
  proszę o uczciwe i ostateczne dobre załatwienie trudnych spraw.

 13. Iza says:

  Proszę o modlitwę w intencji o dobrą pracę, która będzie służbą i która będzie dawała radość i pokój serca dla Izy, Basi, Marty, Gabrysi. Proszę dla nich oraz ich rodzin o potrzebne dary i łaski w wypełnianiu woli Bożej, zwłaszcza dar pokory, ufności, prostoty, mądrości i roztropności, Proszę także o potrzebne dary i łaski w wypełnianiu woli Bożej dla o. Leszka, o. Johna i ks Jacka.

 14. Jolanta says:

  Maryjo, Matko Syna Bożego , ratuj mojego syna od nałogów i ateizmu. Wyproś dla niego łaski potrzebne do zbawienia i wypełnienia woli Bożej. Pomóż mi pozbyć bałaganu duchowego i w życiu codziennym , oddal ode mnie wszelkie kontrole,pogódź zwaśnione siostry,uzdrów małego Franciszka i Luizę,obdarz macierzyństwem i zdrowiem Agnieszkę.Pomóż wyzwolić nasza rodzinę z długów i nałogów.Przymnóż wiary. Jezu ufam Tobie

 15. Bogdan says:

  Proszę o modlitwę za duszę zmarłego Ojca mojego znajomego z pracy.

 16. Ania says:

  Matko Boża proszę Cię o szczęśliwe zawarcie związku małżeńskiego( 25.czerwca) Iwony i Przemka, nic nie było na przeszkodzie.Boże Błogosławieństwo dla nich.łaski zdrowia dla całej rodziny i dla mnie miej nas w swej opiece i uchron przed wszelkim złem.Proszę o przemianę serca mamy,powstała zgoda w naszej rodzinie. Proszę również o moje życie prywatne wszystko się ułożyło. Bóg zaplac

 17. Aneta says:

  Matko Boża proszę o uzdrowienie Julii z nadmiernego wzrostu, niech jej ciało i kości wrócą do równowagi, spraw by była zdrową i pełną życia nastolatką. Amen

 18. Łukasz says:

  Św.Ojcze Pio,proszę o wstawiennictwo w intencji Michała o zdrowie i potrzebne łaski dla niego.W moich intencjach proszę o uzdrowienie fizyczne i duchowe,dobre wyniki leczenia z chorób,znalezienie pracy i pomoc w zdaniu egzaminów na studiach,wytrwałość i cierpliwość w pokonywaniu problemów.

 19. Joanna says:

  Maryjo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam pomóż żeby między mną a Krzysztofem zaczęło się układać tak dobrze jak jeszcze niedawno, proszę o dar prawdziwej miłości dla nas i łaskę małżeństwa. Proszę przekonaj Krzysztofa do ślubu ze mną. Bóg zapłać. Amen.

 20. Joanna says:

  Maryjo dziękuję za wszystkie otrzymane łaski, błagam pomóż żeby między mną a Krzysztofem zaczęło się układać tak dobrze jak jeszcze niedawno, proszę o dar prawdziwej miłości dla nas i łaskę małżeństwa. Proszę przekonaj Krzysztofa do ślubu ze mną. Amen.

 21. AGATA says:

  Szczęść Boże, bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie i nawrócenie oraz wszelkie potrzebne łaski dla mojego brata Maćka, w szczególności o dobre ojcostwo i miłość do syna Ignacego. Serdeczne Bóg zapłać!

 22. Asia says:

  Proszę o modlitwę w intencji o światło,dary i owoce Ducha Św. dla mojego męża Karola, o zerwanie węzła uzależnienienia go od rodziców i o powrót do małżeństwa,Duchu Święty prowadź mojego męża, natchnienij go miłością, szacunkiem i wiernością do mnie. Maryjo BŁAGAM uratuj nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola. Proszę również o modlitwę o przyznanie matce opieki prawnej nad dwójką naszych dzieci i o powrót męża do małżeństwa i o pełne realizowanie przysięgi małżeńskiej. Asia

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD