PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

1 378 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Agnieszka says:

  Matko Boża, proszę o łaskę nawrócenia dla mojego męża, uwolnienie go od nałogów oraz o uratowanie naszego małżeństwa.

 2. Małgosia says:

  Maryjo – błagam pomóż mi – pomóż odzyskać zdrowie i siły. Ratuj moja rodzinę i ocal nas wszystkich od utraty mojej pracy

 3. MARTA says:

  PROSZĘ O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA KAZIMIERZA ORAZ O ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO DLA LEKARZY

 4. Bogdan says:

  O pomyślne zakończenie sporu w pracy.

 5. Jan says:

  Matko Boża prosimy wstawiaj się u Boga za nami i wyproś błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła w każdej postaci.

 6. Małgosia says:

  Maryjo błagam ratuj mnie. Dodaj sił – pomóż wyzdrowieć. Chroń miejsca o ktore tak bardzo sie boję..Co ze mną będzie Maryjo – pomóż.,..ufam Ci Matko moja

 7. Basia says:

  Matko Boża dziękuję za ten rok szkolny, za opiekę nade mną i moimi dziećmi.
  Proszę Cię o zdrowie i siły w pokonywaniu wszelkich trudności, aby moje dzieci nigdy nie zeszły na złą drogę. Otaczaj opieką całą moją rodzinę.

 8. Paweł z Tuchowa says:

  Maryjo, Matko Boża, Matko Kościoła.
  Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, u Twojego Syna – Jezusa Chrystusa, aby tak poprowadził wszystkie wydarzenia, abym mógł zagrać w Orkiestrze Sanktuaryjnej z Tuchowa na Wielkim Odpuście Tuchowskim ku Twojej czci w obrazie Matki Bożej Tuchowskiej, chodziarz raz. Żebym mógł grać przynajmniej na jednej mszy, albo nabożeństwie, ale żebym mógł powiedzieć: „Tak, grałem w Orkiestrze na Wielkim Odpuście Tuchowskim”. Proszę Cię o to, bo bardzo mi zależy, żeby grać w Orkiestrze, żeby grać dla Ciebie, grać dla Jezusa i proszę, żebyś prosiła Boga o potrzebne łaski do tego, żeby ta moja prośba została wysłuchana. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Matko Boża Rywałdzka pomóż mi – Módl się za nami, za moimi prośbami. Matko Boża Tuchowska, Maryjo, Matko Kościoła – Módl się za nami. Pomóż mi. Amen.

  • Paweł z Tuchowa says:

   Maryjo, Matko Boża, Matko Kościoła.
   Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, u Twojego Syna – Jezusa Chrystusa, aby tak poprowadził wszystkie wydarzenia, abym mógł zagrać w Orkiestrze Sanktuaryjnej z Tuchowa na Wielkim Odpuście Tuchowskim ku Twojej czci w obrazie Matki Bożej Tuchowskiej, chodziarz raz. Żebym mógł grać przynajmniej na jednej mszy, albo nabożeństwie, ale żebym mógł powiedzieć: „Tak, grałem w Orkiestrze na Wielkim Odpuście Tuchowskim”. Proszę Cię o to, bo bardzo mi zależy, żeby grać w Orkiestrze, żeby grać dla Ciebie, grać dla Jezusa i proszę, żebyś prosiła Boga o potrzebne łaski do tego, żeby ta moja prośba została wysłuchana. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen. Matko Boża Rywałdzka pomóż mi – Módl się za nami, za moimi prośbami. Matko Boża Tuchowska, Maryjo, Matko Kościoła – Módl się za nami. Pomóż mi. Amen.
   PS: Chodzi już o Wielki Odpust Tuchowski 2015, ten dziś (1 lipca 2015r.) się zaczynający.

 9. Zbyszek says:

  O Boże Miłosierdzie dla Zbigniewa i osób bliskich

 10. Klaudia says:

  Matko Boża proszę o łaskę zdrowia dla cioci Marii.Dodaj jej wiary i siły w ciężiej chorobie.Miej też w opiece naszą rodzinę. Bóg zapłać.

 11. MADZIA says:

  Proszę o wszelkie potrzebne łaski dla dk.Pawła Then

 12. KASIA says:

  Bardzo proszę o to, by jak najlepiej mi się układało z Maciejem. by między nami zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał szanował, chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest
  pisany na męża

 13. Danuta says:

  Matko Boża Nieustającej Pomocy uproś u Twojego Syna zdrowie duszy i ciała i Boże błogosławieństwo dla mojej rodziny

 14. prosząca says:

  Matko ukochana dziękuję za wszystkie łaski .Proszę pomóż mi sprzedać mieszkanie i kupić większe.Pokieruj moim życiem i daj znak jaką podjąć decyzję.Dziękuję

 15. Maria says:

  Matko Nieustającej Pomocy proszę Cię O uwlnienie i uzdrowienie dla Elżbiety , Stanisława, Justyny, Katarzyny , dzieci moich i męża Kazimierza.

 16. Maria says:

  Matko Nieustającej Pomocy O uwlnienie i uzdrowienie dla ęlżbiety , Stanisława, Justyny, Katarzyny , dzieci moich i męża kazimierza.

 17. Marta says:

  Matko Boża proszę Cię aby mi sie zaczeło układac w pracy, żeby inni nie nastawiali innych przeciwko mnie.Proszę Cię Mateńko natchnij egzaminatroa który będzie sprawdzał moja prace, żebym mogła zdać ja.Dziękuje Ci za otrzymane łaski i proszę Cie czuwaj na demną

 18. MARTA says:

  PROSZĘ O SZCZĘŚLIWĄ OPERACJĘ,ŁASKĘ UZDROWIENIA I OPIEKĘ MATKI BOŻEJ DLA KAZIMIERZA ORAZ O ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO DLA OPERUJĄCYCH LEKARZY

 19. Jan says:

  Maryjo wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana zdrowie i obfite błogosławieństwo Boga.

 20. Mat says:

  Matko Boża bardzo Ci dziękuję za wszystkie łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny o łaskę nawrócenia o dary Ducha Świętego.

 21. Ewelina says:

  Matenko dziekuje za otrzymane laski. Prosze otocz mnie opieka w ciazy spraw aby ciaza przebiegala pomyslnie i strzez mnie od jakich kolwiek infekcji. Twoja czcicielka

 22. Maria says:

  Proszę Cię Matko moja żeby zięć Krzysztof nie zabrał córki Elżbiety w swoje strony rodzinne .Proszę przyjdz na rozprawę sądową o rozgraiczenie działki koło mojego domu i drogi do mojego domu, które niszczy zły sąsiad i żona jego.Proszę o dar płodności dla córki Justyny.

 23. Agata says:

  Matko Boża bardzo Ci dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojej rodziny. Proszę Cię kochana Matko o zdanie sesji na studiach i obronę pracy magisterskiej. Twoja czcicielka.

 24. Barbara says:

  Matko Boża proszę wstaw się za moją rozbita rodziną,uproś nam
  potrzebne łaski do odbudowania naszej rodziny.Matko Boża każdego dnia mi
  pomagasz i prowadzisz Twoja drogą proszę pomóż mojemu mężowi
  Tomaszowi znaleźć drogę do Ciebie bo się bardzo pogubił,odsuń od
  naszej rodziny wszystkich złych ludzi którzy oddalili nas od
  siebie.Proszę uproś dar łaski przebaczania dla Tomasza,Barbary i Kasi
  byśmy mogli znów być rodziną,dar łaski dobrej spowiedzi dla męża
  Tomasza.Matko Boża dziękuję Ci za Twoją opiekę,czuwaj nad nami i
  prowadź nas do świętości.Zawierzam Tobie Mateńko naszą poranioną
  rodzinę,Panie Jezu Ty się tym zajmij.Co Bóg złączył człowiek niech
  nie rozdziela.Bóg zapłać wszystkim dobrym ludziom którzy się za nas
  modlą.Barbara,Tomasz i Kasia.

 25. AgnieszkaP. says:

  Panie Boze, spraw zebym sie wyprowadzila jak najszybiej, znalazla sobie mieszkanie, zebym miala je z czego oplacac i nie wpadla w dlugi i miala pieniadze na utrzymanie. Dopomoz mi zakonczyc studia bardzo dobrze i potem miec prace. Daj mi dobrego meza i szczesliwa rodzine. Boze, prosze pomoz. Dziekuje Ci za wszystkie laski, ktore otrzymalam i opieke. Dziekuje, Maryjo..

 26. Rafał says:

  Proszę o pomoc w znalezieniu dziewczyny.

  Proszę o pomoc w odzyskaniu prawa jazdy.

 27. wanda says:

  Mateczko Boża proszę dopomóż,otrzyj moje łzy,daj pocieszenie i ulgę,oraz łaski,o które tak bardzo proszę.

 28. mama says:

  Matko Boża proszę Cię o łaskę nawrócenia, dary Ducha Świętego oraz łaskę poczęcia dziecka i dar potomstwa dla Alicji i Łukasza.

 29. Irma says:

  Matko Boża błagam Cię o pomoc w znalezieniu pracy, którą będę mogła pogodzić z opieką nad synem. Samotna mama.

 30. magda says:

  pomoz Matko dziekuje

 31. Bogusia says:

  Prosze Cie o pomoc w moje trudnej sprawie, otwórz oczy Michała na prawdę i wiarę, spraw by sie odezwał, chciał romzawia, bym to nie tylko ja pragneła sie z nim zobacyc, daj mi go zobaczyc, poznać, prosze by mówił prawde, chciał wszsytko mi wytłumaczyc, by nie bał sie wysmiania, plotek, ludzi, którzy go otaczaj, by był od niech wolny. Wybaw go z kłpotów, od wszelkieg zła, broń jego zycia od napasci złego, chron go od przemocy fizycznej, pomoz mu isc droga prawosci, by był uczciwy zawsze, stzrez go od utraty niewinnosci. Od złych kobiet, by nie wybrał innej jesli mnie kocha, by mi to powiedził i nie bał sie mi tego wyznac, ja jetsem jzu tak udreczoa, zainterweniuj drogi mi patrpnie w mojej sprawie. Prosze by Bóg dal mi go za meza. O zdrowe oczy dla dziadka, parce dla mamy bardziej ucziwa, o powrót do Boga dla brata, u wyjscie z trudnej sytuacji dla dziadków, o uzrdowienie dla Wojtka. O łaske rozmowy z nim. O uwolnienie Michała ze skutków popełnionych grzechów, zniewolen, nałogów, z mocy zła.

 32. Basia says:

  Matko Boża Rywałdzka, bardzo proszę Cię o zdrowie dla Lidki i pomyślne rozwiązanie jej spraw.

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD