PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

2 159 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Michał says:

  Matko Boża proszę o przemianę serca, pojednanie, przebaczenie i nawrócenie dla Żony Agnieszki, proszę o łaskę szczerej spowiedzi św. i dar mądrości w podejmowaniu decyzji, o powrót do sakramentalnego męża oraz odrodzenie miłości w naszym małżeństwie.

 2. Danuta says:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo do naszego Ojca w niebie w sprawie moich dzieci o jak najrychlejsze , pozytywne załatwienie ich wszystkich trudnych spraw i o zdrowie dla moich dzieci i wnuków, a także mojej matki, aby nie martwiła się wszystkim lecz modlitwa tylko przyniesie ukojenie i ból

 3. Jan says:

  Matko Boża wypraszaj dla naszej rodziny zdrowie i błogosławieństwo Pana Boga.

 4. Hania says:

  Proszę o modlitwę w intencji Wojtka, Pawła i Danki o głęboką wiarę, powrót na drogę życia sakramentalnego, o uwolnienie od nałogów nikotynizmu Danki, Wojtka i Męża mojego, o Łaski potrzebne dla s. Eweliny, za Karinę i Magdę o uwolnienie z nałogu alkoholizmu i narkotyków, oraz by Magda mogła wychowywać swojego synka, o uzdrowienie relacji między siostrami Grażyną i Gabrysią, o wypełnienie woli Bożej w życiu Pawła , o ulgę w cierpieniu po śmierci córki dla Jej Rodziców- Grażyny i Grzegorza, proszę o Łaski potrzebne dla Bogusi i Darka, o uwolnienie z alkoholizmu dwóch sąsiadów, o dobre relacje miedzy macocha i dziećmi, o uwolnienie Gienka z nikotynizmu,o zdrowie dla Taty i Macochy, o uwolnienie Taty z nałogu nikotynizmu, o wypełnienie woli Bożej w życiu Łukasza,o Łaskę szczęsliwego przebiegu ciąży dla Marty– o zdrowie dla Niej i Jej nienarod zonego D zieciątka, o powrót Marty na drogę wiary, Panie przemień serce Marty aby wróciła do Ciebie, aby szanowała stan w którym sie aktualnie znajduje, aby troszczyła się o nienarodzone Dzieciątko, o uwolnienie z alkoholizmu Basi, o łaskę zdrowia dla Bronisławy, proszę o odnowienie relacji Krzysztofa z jego małymi dziećmi, Panie przywróć mu wzrok duszy, niech jego dzieci nie cierpią, są bardzo poranione, o powrót do zdrowia dla Krystyny i Ireny, o mądrość i roztropność dla rządzących, o wiarę dla naszych kapłanów-Bóg zapłać za modlitwy

 5. Agnieszka says:

  Matko Boża proszę zakończ moje problemy w pracy.

 6. Hanna says:

  Matko Boźa twej opiece powierzam moja rodzinę w szczególności męża córki i jeszcze nie narodzone maleństwo . By okryci płaszczem twej opieki żyliśmy w zdrowiu i miłości . By w naszej rodzinie przestał panować alkoholizm . Amen

 7. matka says:

  Matko boża mniej w opiece moja rodzinę, szczególnie mojego synka. Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny.

 8. Bogdan says:

  Matko Boża dziękuję Ci za opiekę.

 9. Marysia says:

  Mateńko moja, Uzdrowienie chorych, wylecz mnie z raka macicy – poproś za mną Twego Syna Jezusa Chrystusa !

 10. Joanna says:

  Matko Boza prosze o zdrowie Boze blogoslawienstwo potrzebne laski w pracy dlamnie i meza Jerzego. Prosze o zdrowie Boze Blogoslawienstwon Światlo i DarybDucha Świetego dla synow Kacpra i Szymona aby poznali dobrych kolegow

 11. Joanna says:

  Matko Boza prosze o laske nawrucenia i opamietania dla szfagra Ktystiana. Prorze o zdrowie dla tesciowej Hildegardy i tescia Norberta.

 12. Karolina says:

  Bardzo proszę o gorącą modlitwę w intecji ratunku i naprawy mojego związku z Przemkiem. Proszę by Przemek w porę się opamiętał i docenił co miał. Proszę by zrozumiał, ze to co zrobiłam zrobiłam z miłości, by ratować nasz związek. Proszę by Pan Bóg wskazał mu prawidłową drogę w zyciu i uświadomił co jest w zyciu ważne – nie koledzy czy pieniądze a miłość.  Proszę by zrozumiał ile cierpienia i bólu zadał mi swoim zachowaniem i szczerze tego żałował i chciał to naprawić. Proszę by to on teraz zaczął się o mnie starać i to jemu zaczęło zależeć. Proszę by przestał mnie krzywdzic i się ze mną pogodził, a ten kryzys jak miedzynamj nastał się zakończył i był dla nas okazja do refleksji i uświadomienia sobie ile dla siebie znaczymy i jak bardzo siebie potrzebujemy. Bóg zapłać za modlitwę mojej intencji.

 13. Teresa says:

  Proszę o uzdrowienie Darii

 14. m. says:

  o życie wieczne, o niebo dla Mamy Marii
  o Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny i przyjaciół
  za dusze w czyśćcu cierpiące
  za grzeszników
  o uzdrowienie dla małej Zosi

  • Aldona says:

   Matko Najmilsza,proszę o zdrowie i łaski dla Rodziców i Katarzyny,abyśmy doczekali nastę pnego,Twojego Maja.

 15. Dagmara says:

  Prośba o modlitwę za Franciszka , Aleksandra , Beatrycze , Dagmarę i św.p. Józefa , Sławomira ,Tomasza , Szymona. Prośba o modlitwę w moich intencjach. Matko Boża módl się za nami , wstawiaj się za nami , pomagaj nam , miej nas w swej opiece , chroń nas od wrogów.

 16. Sylwia says:

  Matko Boża dziękuję za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę. Staramy się z mężem o dzidziusia od kilku miesięcy i nic nie wychodzi. Proszę Cię z całego serca by nam się udało, by dziecko było zdrowe.

 17. Dorota says:

  Matko Boża błagam Cię o łaskę uzdrowienia mojego męża z choroby nowotworowej.

 18. Dagmara says:

  Prośba o modlitwę w moich intencjach.

 19. katarzyna says:

  Matenko kochana w dniu moich urodzin i imienin prosze o wypros u swego syna laske umiejetnosci zdanie egzaminu na prawo jazdy zeby moje marzenie sie wreszcie spelnilo pod twoja obrone i badz przy mnie w piatek przy egzaminie

 20. Joanna says:

  Matko Boża, błagam wyjednaj mi łaskę, wyproś mi u Twojego Syna, aby sąd przyznał mi dom w którym mieszkam, proszę o dobry sąd, aby kierował się dobrem dziecka nie tylko rozliczeniami finansowymi, proszę spraw, błagam wyproś aby dom został dla mnie przyznany.

 21. Gabriela says:

  Matko proszę Cię miej mnie w swojej opiece w czasie egzaminu na prawo jazdy i obdarz mnie spokojem,tak aby egzamin zakończył się pomyślnie.

 22. Aldona says:

  Matko Boża módl się za zdrowie mojej rodziny.
  Proszę odrzucaj ode mnie wszelkie problemy
  które stawiają nieprzychylni ludzie.
  Matko Najukochańsza daj mi siłę żeby pokonać
  te problemy.

 23. Dorota says:

  Maryjo oddaje Twej opiece córkę Marysię i proszę o dobre wyniki badań dla niej.

 24. barbara says:

  Prosze o modlitwe za sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza w kryzysie,nierozerwalnosc malzenska,cudowne uzdrowienie i nawrocenie –za Marcina o stala prace i pomoc w trudnych sprawach i wyborach–za Magde o wyzwolenie od kochanka ,uzdrowienie duchowe i psychiczne–o wyzwolenie Mateusza od mezatki,Grzegorza od kochanki,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen.

 25. Piotr says:

  Matko Boska i panie Jezu, pomóżcie mi. , bo już nie radzę sobie z sobą przez narkotyki

 26. Asia says:

  Jezu, Maryjo BŁAGAM Was uratujcie nasze sakramentalne małżeństwo Joanny i Karola BŁAGAM również o modlitwę aby sąd 30.05. (godz. 9.15) przyznał mi opiekę prawną nad dwójką naszych dzieci Kacperkiem i Gabrysią, które teraz mieszkają osobno ze względu na separację faktyczną z mężem. BŁAGAM o modlitwę, bo serce matki pęka mi z bólu, że dzieci nie są razem. Jezu ufam Tobie. Asia

 27. Jan says:

  Matko Najświętsza prosimy wstawiaj się u Pana Boga o błogosławieństwo w pracy, zdrowie i szczęśliwą podróż dla naszej rodziny.

 28. Małgorzata says:

  Maryjo blagam o ratunek – nigdy nie było tak źle jak teraz. Ratuj mnie i moich bliskich. Pomóż wyzdrowieć i odzyskać siły..

  • Teresa says:

   Maryjo dziękuje Ci za otrzymane łaski i proszę o dalszą opiekę i łaski zdrowia, szczęśliwy przebieg operacji Justyny i siłę dla rodziny w tych trudnych chwilach

 29. Twój pielgrzym says:

  Matko Boża dziękuję za opiekę i otrzymane Łaski przez moją rodzinę , proszę o dobry wynik w egzaminie maturalnym dla córki oraz mądry wybór drogi życiowej a dla syna proszę o dar zdrowia.

 30. matka says:

  Matko boża proszę o spokój i zdrowie dla mojej rodziny. Proszę daj mi siłę żeby znaleźć pracę.

 31. PROSI MATKA says:

  MATENKO BOZA PROSZE WYPROS U SWOJEGO SYNA POTRZEBNE ŁASKI DLA NASZEGO SYNA MICHAŁA I JEGO RODZINY. POMÓZ MU PODJAC WŁASCIWA DECYZJE W SPRAWIE PRACY

 32. Kasia says:

  Proszę Cię Matko czuwaj nad moją mamą, proszę także o zdanie hematologii bez przeszkód

 33. Beata says:

  Matko Boska dziekuje za kazdy dzien zycia i łaski Boze prosze o uzdrowienie z choroby nowotworowej i wiare, ,nadzieje i miłosc dla mojej rodziny.Z całego serca i duszy dziekuje.

 34. mama says:

  Proszę o uzdrowienie mojego synka z AZS LUB Z innej choroby przez która cierpi i ma wysypki. Proszę by mogl jesc wszystkie lub wiekoszosc pokarmow zwłaszcza mieso i jajko. BY nie dostal astmy i anemii, proszę o bardzo dobrego lekarza dla niego i corki.

 35. matka says:

  Matko boża módl się za zdrowie mojej rodziny. Proszę żebym wyszła z problemów zdrowotnych. Matko boża daj mi siłę żeby pokonać problemy.

 36. Hanna says:

  Matko kochana z całego serca błagam Cię by moj maz Sławek przestał pić by stał się normalnym ojcem i mężem . Spraw by moje dziewczynki już przez niego nie cierpiały

 37. Hanna says:

  Matko kochana z całego serca błagam Cię by Sławek przestał pić by stał się normalnym ojcem i mężem . Spraw by moje dziewczynki już przez niego nie cierpiały

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD