PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

893 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Dorota says:

  Matko Boza blaga pomoz w uratowaniu i uzdrowieniu małżenstwa Doroty i Darka oraz o uwolnieniu duszy i ciała od działania złego na mojego meza Darka i jego nawrocenie

 2. Ewa says:

  Matko Boska, Blagam pokornie o laske zdrowia i o pomoc w sprawie Tobie wiadomej.

 3. MATKA says:

  MATKO PROSZE CIE POMOZ URATOWAC MALZENSTWO SYNA NIECH WYBACZY ZONIE ZDRADE POKOCHA TO NIENARODZONE MALENSTWO. SYNOWA NIECH ZMIENI SWOJE POSTEPOWANIE I WROCI NA STALE DO DOMU. POLACZ ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 4. Jarosław, Jan says:

  Proszę Ciebie Matko Boża z Rywałdu o pomoc w trudnych sprawach mojego życia. Proszę o zdrowie, o wstawiennictwo u Syna Twojego i wyleczenie z poważnej choroby moich oczu. Proszę, otocz mnie płaszczem swojej macierzyńskiej Miłości. Twój czciciel.

 5. Agnieszka says:

  Mateczko Kochana Proszę Cię o Łaskę Uzdrowienia dla mojego synka Kubusiai o jego prawidłowy rozwój.

 6. Jan says:

  Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie i miłosierdzie dla rodzin Jana, Aleksandra, Piotra i Kazimierza. Maryjo, módl się za nami.

 7. Dorota says:

  Matko Boża Pocieszycielko Strapionych dziękuję Ci za okazane łaski, za to, że zawsze kiedy Cie potrzebowałam byłaś blisko. Proszę Cię o zdrowie, dobre wyniki badań oraz pomyślny przebieg operacji u mojej córki Martyny. Błagam Cię Matko nie zostawiaj jej w tej trudnej chwili.

 8. Paulina says:

  Matko Boża Rywałdzka prosimy z całego serca o zdrowie, szczęście i radość dla naszej córeczki Alicji, żeby zaczęła dużo jeść i rosła zdrowo. Dziękujemy za wszystko co dobre nas spotyka.

 9. MATKA says:

  MATKO NIECH W MALZENSTWIE MOJEGO SYNA ZAPANUJE POJEDNANIE WYBACZENIE I IECH NIE DOJDZIE DO ROZWODU

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD