PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

870 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Tomek says:

  Matko Boża Nieustającej Pomocy proszę cię o Światło Ducha Świętego o Łaski potrzebne dla wszystkich Przygotowujących się do Kapłaństwa sposób szczególny Matuchno ukochana polecam Ci:
  Łukasza Waligórę
  Łukasza Michalika
  Mateusza Kozielskiego
  Mariusza Setlaka
  Michała Kędra
  Marcina Patyckiego
  Rafała Łukasiewicza
  Piotra Kłonowskiego
  br. Jerzego Krywulta
  Wspieraj ich swoimi Darami ukochana Matko

 2. Matka says:

  Matko Boża proszę o szczęście do mojego syna Marcina, dodaj mu odwagi aby znalazł sobie dziewczynę, proszę pomóż mu, aby się nie załamał, miej go w swej opiece.

 3. Dorota says:

  Matko Boska Rywałdzka bardzo Cię proszę o dobre wyniki badań dla mnie i mojej córki Martyny. Błgam Cię spraw aby w naszym życiu znów zaświecilo słonko. Przecież Ty wszystko możesz…

 4. mama says:

  Matuchno, pokornie proszę o wstawiennictwo u Twojego Syna o łaskę uzdrowienia córki Kingi, dobrą pracę, łaskę założenia szczęśliwej rodziny, powierzam Ci Mateńko całą rodzinę i wszystkie trudne sprawy Bogu wiadome, ufam milosierdziu JEZUSA CHRYSTUSA.

 5. MATKA says:

  SPRAW BY SYNOWA WROCILA NA STALE DO DOMU NIECH ZMIENI SWOJE POSTEPOWANIE. MATKO POMOZ

 6. wanda says:

  Mateczko Boża wysłuchaj moich modlitw i uproś u Swego Syna łaski, których tak bardzo potrzebuję.

 7. Kamila says:

  Kochana Moja Mamusiu, błagam Cię o odnalezienie Bogusia i uzdrowienie mojego kolana.

 8. MATKA says:

  MATKO URATUJ MALZENSTWO SYNA NIECH SYNOWA WROCI NA STALE DO DOMU. POLACZ ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 9. Jadwiga says:

  Pokornie peosze o modlitwyza mnie o MNilpsierdzie Boze,

 10. Agata says:

  Matko Boża przepraszam ze sie nie modle chciałam przeprosić.Maryjo dopomuz by dzidzuś szczesliwie się urodził,dopomuż by mi umowe w styczniu przedłużyli i jak najszybciej zebysmy sie wprowadzili do naszego domu.Maryjo ja wiem ze ty wszystko morzesz.prosze cię nawróc grzeszników z mojej rodziny.Jezu ufam Tobie.

 11. Dorota says:

  Matko Boża proszę o opiekę nad moją mamą, o zdrowie dla niej aby mogła bez bólu chodzić, wspieraj mnie w pracy i otocz dobrymi ludźmi, błogosław całej rodzinie w każdym dniu.

 12. Maria says:

  Mateczko błagamy Cię o opiekę nad całą naszą rodziną,o łaskę zdrowia.W sposób szczególny proszę Cię o uzdrowienie małego Alusia z ciężkiej choroby.

 13. Maria says:

  Mateczko ukochana błagamy
  Cię wybłagaj u swojego Syna łaskę zdrowia dla całej naszej rodziny,w sposób szczególny proszę o łaskę zdrowia dla Alusia.Prosimy Cię Mateczko o opiekę nad nami.

 14. Bartek z Krakowa says:

  Matko Boża,
  proszę o pomoc i opiekę, bym mógł studiować na dziennikarstwie w przyszłości , bezpłatnie na studiach stacjonarnych. Bardzo proszę.

 15. Patrycja says:

  Matko Boża proszę Cię o szczęśliwe zdanie egzaminu na prawo jazdy błagam dopomóż.

 16. magdalena says:

  Najcudowniejsza Matko proszę miej w opiece moją rodzinę,aby wszyscy byli zdrowi.

 17. Gabriela says:

  Matko Boża proszę o Twoje wstawiennictwo wyproś mi łaskę znalezienia dobrej i uczciwej pracy dzięki
  której będę mogła
  spłacić wszytskie swoje długi i zobowiązania jeśli moja prośba jest
  zgodna z Wolą Boża.

 18. MATKA says:

  MATKO NIECH SYNOWA ZMIENI ZDANIE I WROCI DO DOMU JUZ NA STALE. SYN JEST GOTOW WYBACZYC JEJ ZDRADE. POLACZ ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ICH ROZWODU

 19. Jan says:

  Maryjo wypraszaj dla Nataszy, Michała i Jana Boże błogosławieństwo, zdrowie i obfitość darów Ducha Świętego. Jezu prosimy o miłosierdzie nad naszymi grzechami.

 20. Dorota says:

  Matko Boża proszę o zdrowie dla mamy aby nie bolało ją biodro i mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry i opiekę w pracy.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam.

 21. MATKA says:

  MATKO URATUJ MALZENSTWO MOJEGO SYNA. POLACZ ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 22. Małgorzata says:

  O błogosławieństwo i łaski dla córki Aleksandry

 23. KASIA says:

  Bardzo proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem proszę by między mną a nim zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Cię Jezu spraw byśmy byli razem szczęśliwi. Prosze o dobrego męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby Maciej odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest mi pisany na meza

 24. Iwona Anna says:

  Najukochansza MAtko Prznajswietsza, prosze pomoz mi zdobyc niezaleznosc finansowa. Blagam Cie o pomoc. Dalej juz tak zyc nie moge….prosze pomoz….

 25. Aldona says:

  Matko Boża zmiłuj się nad mojąrodziną.Proszę o zdrowie i wszelkie łaski dla naszej rodziny.Ochraniaj nas od zła ,kłótni i wszelkich niedomówień.

 26. MATKA says:

  MATKO URATUJ MALZENSTWO MOJEGO SYNA NIECH WYBACZY SWOJEJ ZONIE ONA NIECH WROCI NA STALE POLACZ ICH MATKO NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 27. Jan says:

  Panie Jezu proszę o błogosławieństwo, zdrowie , ochronę od zła i nieszczęśliwych wypadków dla Nataszy, Michała, Ireny, Krystyny, Jowity i Jana. Duchu Święty udziel nam potrzebnych darów. Maryjo, módl się za nami. Amen.

 28. Dorota says:

  Proszę o opiekę Matki Bożej o pomoc w pracy w tych ciężkich dla mnie dniach o pomoc dobrych ludzi i zdrowie aby rehabilitacja mi pomogła.

 29. Dominika says:

  Matko Ukochana, proszę Cię, przez wstawiennictwo Twego sługi Prymasa Wyszyńskiego o cud życia i zdrowia dla Natalii, która miesiąc temu urodziła dziecko i od tego czasu znajduje się w śpiączce. Uproś Nasza Matko-Matko Pięknej Miłości – ten wielki cud życia dla Natalii, jeśli taka będzie wola Pana Boga. Nade wszystko proszę o zbawienie dla jej duszy. Totus Tuus Maryjo!

 30. Dorota says:

  Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.

 31. maria says:

  Matko Najświetsza proszę o szczęśliwa podróż i pobyt u syna.Proszę o pomoc mojej rodzinie,potrzebne łaski,zdrowie.zgodę oraz opiekę nad moją rodziną.

 32. MATKA says:

  MATKO PROSZE URATUJ MALZENSTWO MOJEGO SYNA NIECH SYN WYBACZY JEJ ZDRADE POKOCHA TO NIE NARODZONE MALENSTWO. SYNOWA NIECH WROCI NA STALE DO DOMU. POLACZ ICH MATKO NIECH RAZEM WYCHOWUJA TO MALENSTWO. NIE DOPUSC DO ROZWODU

 33. Gabriela says:

  Maryjo proszę Cię pomóż mi uwolnić się z kłopotów finansowych i
  znaleźć dobrą i uczciwą pracę

 34. anna says:

  Prosze Cie Matko Boza Nieustajacej Pomocy przez serce Twoje pelne Ducha Sw. Okryj nas swoim plaszczem modlitwy i opieki, Chron Nas. Prosze Cie pokornie o uzdrowienie ciala i duszy dla Mikolaja, jego Ojca Tomasza Matki Anny. Prosze o uzdrowienie dla Rodzenstwa Ewy, Bogdana i Ich Rodzin,Dzieci Bartka,Jakuba, Adama, Jasia, Marysi. Prosze zachowaj nas od biedy, prosimy o utrzymanie miejsc pracy. We wszystkich intencjach Tych co nas prosili o modlitwe Za Anne I Janusza i Bliskich, za Malgosie i Jej Bliskich, za Ele i Dzieci, Hanie, Ewe i Bliskich, Ele i Wojtka, dzieci Bozene, Kasie, Bliskich, Henie.Mariole,Hanie,Rodzine zmarlej Brygidy.W intencjach Tych co modla sie za nami, pamietaja w modlitwie. Za wszystkich Kaplanow Swiata, we wszystkich intencjach O. Swietego Franciszka. Za Kaplanow z naszych Parafii Za Ks. Lukasza, Ks.Grzegorza, ks. Janusza, ks. Rafala, ks. Dariusza, ks. Zygmunta, ks. Jozefa, ks. Piotra ks.Rafala,ks.Piotra,Ks.Rafala o. Witko,ks.Mateusza,O.Daniela i Jego Wspolnote, za wszystkie Wspolnoty Parafialne naszych Parafi. O wiare, nadzieje, milosc.OBoze Blogoslawienstwo i Dary Ducha sw.Prosimy o Pokoj w Swiecie dla Syrii i Ukrainy,Palestyny.Za Ziemie Swieta.Prosimy pokornie o Niebo dla zmarlych Przodkow Naszych, za zmarla Anne,zmarlego Zygmunta,zmarlego Henryka,Hanne,Mariana,Janine,Rodzicow,zmarla tragicznie Brygide i zmarlych Bliskich zRodzin Kaplanskih, zmarlych tragicznie za Ojczyzne. Ciebie prosimy Wysluchaj nas Matko Pocieszycielko Amen.

 35. anna says:

  Przez wstawienictwo Matki Bozej Nieustajacej Pomocy,Prosze Cie Matko Nasza ,o opieke i Przewodnictwo Duchowe nad Ks.Lukaszem Sz.o Blogoslawione i Sw.Kaplanstwo Jego ,zdrowie,Boze Milosierdzie.Abys Go nasza umilowana Matko .prowadzila do Swietosci.Przyjdz Duchu Sw.,Duchu Bozy,Duchu Sw.Uzdrowicielu i Pocieszycielu.Prowadz Tego Kaplana,ks.LukaszaTobie poswiecamy Jego rozum,serce,wole i cale Jego Kaplanstwo w zyciu doczesnym i wiecznym.Spraw ,aby Byl chetny na przyjmowanie natchnien ,pochadzacych od Ciebie Duchu Sw.i nauki Kosciola Swietego.,ktorym Ty nieomylnie kierujeszi rzadzisz.,aby serce palalo miloscia Boga i blizniego,aby bylo na wzor serca Jezusowego.Aby wola Jego zawsze z wola Boza zgadzala sie ,aby cale Jego zycie bylo wiernym nasladowaniem zycia i cnot Pana naszego i Zbawiciela,Jezusa Chrystusa,ktoremu z Bogiem Ojcem i z Toba niech bedzie zawsze czesc i chwala.Blogoslaw Jego Drodze Kaplanskiej,Jego Dzielom i Pracy.Wszystkim ktorych postawisz na Jego drodze zyciaatko Boza ,prowadz go Bezpiecznie przez zycie do Swietosci.Ciebie prosimy Wysluchaj nas Panie.Amen.

 36. Monika says:

  Mateńko otwórz mnie na Twoją miłość, pomóż, ratuj, weź to co boli i rani moje serce.

  Twoje zatroskane dziecko

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD