PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

1 103 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Basia says:

  Najukochańsza Matko Boża Nieustającej Pomocy!
  Bardzo Ci dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i opiekę. Bardzo Cię proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla ojców moich przyjaciółek – Taty Luizy i Taty Kasi. Sama pokornie proszę o wsparcie i łaskę zdania egzaminu zawodowego.

 2. matka says:

  Matko Boża módl się za zdrowie Zofi K., aby miała siłę zwalczyć ciężą chorobę nowotworową. Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego dojazdu do lekarza i pilnego zabiegu w klinice onkologicznej. Proszę o łaskę dla tej osoby i nadzieję na życie.

 3. Ann says:

  Matko Boża, proszę o wysłuchanie mej intencji, którą znasz. Wiesz Matko jak bardzo mi zależy na tej osobie.

 4. Zofia says:

  Ukochana Matko Boża Nieustajacej Pomocy prosze Cię p łaske dla mojej córki w uzyskaniu zdania specjalizackcji. W tym dniu proszę o wewnętrzny spokój i o olśnienie umysłu.

  Matko Boża błagam Cię o opiekę i o pomoc w szukaniu pracy, w znalezieniu szczęscia i radości w moim zyciu.

  Dziekuje Twoja służebnica.

 5. Zofia Kosciółek says:

  Ukochana Matko Boża Nieustajacej Pomocy orosze Cię o łaskę dla mojej córki w uzyskaniu zdania secjalizacji. W tm dniu proszę o wewnętrzny spokój i o olśnienie umysłu.

  Matko Boża błagam Cię o opiekę i o pomoc w szukaniu pracy, w znalezieniu szczęścia i radosci w moim zyciu.

  dziękuje twoja służebica.

 6. KASIA says:

  proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z M. by między nami zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby Maciej odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest
  pisany na meza

 7. Iwona says:

  Matko Boża. Błagam o zdrowie dla mojego taty, błagam spraw aby diagnoza nie okazała się rakiem, błagam z całego serca, Maryjo matko weź mojego tatę w swoja opiekę. Z całego serca dziękuję za pomoc i opiekę.

 8. Ania says:

  Matko Boża błagam Cię o opiekę i pomoc w szukaniu pracy, w znalezieniu szczęścia i radości w tym życiu. Proszę daj mi znak jak mam rozwiązać zawiłe problemy życiowe.

 9. Katarzyna says:

  Proszę o Matko o zdanie jutrzejszego bardzo trudnego egzaminu z biochemii klinicznej oraz o szczęście dla moich rodziców. Amen

 10. barbara says:

  Prosze o modlitwe za Krysie o wyzwolenie z trudnej sprawy–o ratowanie i uzdrowienie malzenstwa MAGDY I gRZEGORZA z kryzysu,nierozerwalnosc malzenska,stalosc uczuc i zwiazku,wyzwoleni z mocy zla,by wrocili do Boga i do siebie–za Marcina o laske zdrowia ,pomoc w trudnych sprawach i wyborach–za Magde o wyzwolenie od kochanka,uzdrowienie duchowe i psychiczne ze zranien i zniewolen–za Grzegorza o uzdrowienie duchowe i psychiczne z zranien,zniewolen,zlych nalogow i pokus- o Dary Ducha Sw. i potrzebne laski dla Joanny,Teresy,Marcina,Magdy,Marysi i Grzegorza.

 11. dorota says:

  Matko Boża Rywałdzka proszę Cię o zdrowie dla córki Marysi

 12. Agnieszka says:

  Matko Boża proszę Cię o modlitwę za mojego męża Patryka żeby się opamiętał i powrócił do mnie i naszych dzieci. Niech złość i nienawiść która wypełnia jego serce i rozum przerodzi się w miłość i szacunek do mnie i naszych dzieci. Nie dostrzeże ,że małżeństwo jest święte i nierozerwalne.Proszę cię również o modlitwę za moją córkę Patrycję żeby wybaczyła swojemu ojcu i pogodziła się z nim a on przestał do niej żywić wszelkie urazy.

 13. Lilia says:

  O Boze blogodlawienstwo,szczescie i milosc dla Marlenki

 14. J.GRABOWSKA says:

  MATKO NIEUSTAJĄCEJ POMOCY PROSZĘ CIĘ O ŁASKĘ NAWRÓCENIA I UZDROWIENIA DLA MOJEJ CÓRKI KTÓRA JEST OSOBĄ NIEDOWIDZĄCĄ -MATKO DODAJ JEJ OTUCHY I WIARY !!!

 15. Michał says:

  Matko Boża proszę Cię w intencji odrodzenia się naszego małżeństwa i uzdrowienia w rodzinie; o rozwiązanie trudnych spraw małżeńskich i rodzinnych, o wzajemną odnowioną i głęboką miłość moją i żony oraz o dar szczerej spowiedzi dla żony. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia, nawrócenia i opamiętania dla nas, byśmy wrócili do siebie i chcieli być ze sobą. Połącz nas Maryjo na nowo.

 16. wieslaw sroda says:

  MATKO BOSKA NIEUSTAJĄCEJ POMOCY PROSZE CIĘ ŻEBY BYLIŚMY CAŁĄ RODZINĄ BYLI ZDROWI DOPOMUŻ MI ŻEBY DOSTAĆ RENTE

 17. Jan says:

  Maryjo Niepokalana wypraszaj u Boga naszej rodzinie: zdrowie, błogosławieństwo w pracy, ochronę od zła, szczęśliwą podróż i obfitość łask Ducha Świętego we ważnej sprawie. Amen

 18. Basia says:

  Ukochana Matko Boska Nieustającej Pomocy proszę Cię o modlitwę w intencji uzyskania łaski zdania końcowego egzaminu radcowskiego i zmianę pracy.

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD