PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

1 722 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Dorota says:

  Najśwwiętsza Maryjo Bardzo Cię proszę o pomoc ,żebym zdala egzamin na prawo jazdy .Jutro 30 listopada o godz.12.46 będę zdawała egzamin.Wkłdam całe swoje serce w naukę,ale bardzo się boję i zapominam ze stresu np.,obsługę,Jak mnie nerwy ogarną to nie będę mogła się skoncentrować.Najukochańsz Maryjo proszę Cię bądź przy mnie i mi pomagaj.Serdeczne Bóg Zapłac.Bardzo chcę zdać ten egzamin.

 2. Darek says:

  Matko Boża proszę cię abyś wysłuchała mojej prośby . Spraw żebym dostał się na staż lub dostał prace, bardzo jej potrzebuje. Bądź przy mnie zawsze i ulecz mnie ze chorej zazdrości która mnie niszczy i niszczy prze ze mnie innych ludzi oraz wypędź złe myśli z mojej.

 3. anna maria says:

  Prosze Cie Jezu przez wstawiennictwo Maryji Oblubienicy Ducha Sw.okryj nas swoim plaszczem modlitwy i opieki.Chron Nas.Prosze Cie pokornie o uzdrowienie ciala i duszy dla Mikolaja,jego Ojca Tomasza,Matki Anny. Prosze o uzdrowienie dla Rodzenstwa Ewy,Bogdana,ich Rodzin,dzieci Bartka,Jakuba, Adama,Jasia,Marysi,malzonkow Piotra,Kasi.Prosze zachowaj nas od biedy,prosimy o utrzymanie miejsc pracy.We wszystkich intencjach Tych co nas prosili o modlitwe Za Anne i Janusza i Bliskich,dzieci,Rodzenstwo.Za Beate,Roberta,ich corke,za cala Rodzine,za Malgosie i Jej Bliskich,za Ele i dzieci, Hanie,za jej dzieci,za zmarla wnuczke sp.Wiktorie,za jej rodzicow pograzonych w cierpieniu,za Ewe i bliskich, Ele i Wojtka,za ich dzieci.Za Bozene, Kasie,bliskich,o uzdrowienie Bartka,Mikolaja,Uli.We wszystkich intencjach Boguslawa i za jego bliskich.Za Lene iJej Bliskich,W intencjach Tych co modla sie za nami, pamietaja w modlitwie.Za wszystkich Kaplanow Swiata.W intencjach Ojca Sw.Franciszka,za caly Kosciol Swiety.
  Za Kaplanow z naszych Parafi.Za Ks. Lukasza,Ks.Grzegorza,ks. Janusza,ks.Jaroslawa,ks.Rafala,ks.Dariusza,ks.Zygmunta, ks.Jozefa,ks.Piotra ks.Rafala,ks.Mariusza,ks.Michala,ks.Marcina,ks.Witolda, o.Witko,ks.Mateusza,ks.Jaroslawa,O.Bashobora,O.Daniela i Jego Wspolnote, za wszystkie Wspolnoty Parafialne naszych Parafi. O wiare, nadzieje, milosc.OBoze Blogoslawienstwo i Dary Ducha sw.Prosimy o Pokoj w Swiecie.Prosimy pokornie o Niebo dla zmarlych Przodkow Naszych zmarlych Rodzicow i dziadkow,za zmarla Anne,zmarlego Zygmunta,zmarlego Henryka,Hanne,zmarla Brygide,zmarlego Marka i zmarlych Bliskich zRodzin Kaplanskih, zmarlych tragicznie za Ojczyzne. Ciebie prosimy Wysluchaj nas Maryjo Oblubienico Ducha Sw.i prowadz do Jezusa.Amen.

 4. anna maria says:

  Proszę Cię,Matko Boza Nieustajacej Pomocy o opiekę i przewodnictwo duchowe nad Ks.Łukaszem Sz.Ks. Grzegorzem I.ks.Januszem M.,Ks. Rafałem M.,ks.Dariuszem S.O.Danielem, O.Józefem.ks.Michalem,ks.Mariuszem,ks.Jaroslawem,ks.Witkiem.ks.Marcinem.O ich błogosławione i św. kapłaństwo, zdrowie, Boże Miłosierdzie. Abyś ich, umiłowana Matko Boza prowadziła do świętości. Przyjdź Duchu Św., prowadź wszystkich kapłanów. Tobie poświęcamy rozum, serce, wolę i całe ich kapłaństwo w życiu doczesnym i wiecznym. Spraw, aby byli chętni na przyjmowanie natchnień pochodzących od Ciebie, Duchu Św. i nauki Kościoła Świętego, którym Ty nieomylnie kierujesz. Błogosław ich drodze kapłańskiej pracy, wszystkim, których postawisz na ich drodze życia. Ich rodzinom i bliskim. Prosimy o liczne i owocne powołania kapłańskie i zakonne. Prosimy za zmarłych przodków z rodzin kapłańskich, zmarłych kapłanów. O wysłuchanie wszystkich próśb naszych, prosimy Cię Matko Boza Oblubienico Ducha Sw.

 5. Mama Łucja says:

  Mateńko Cudowna Najlepsza pomóż Piotrowi poznać dobrą dziewczynę miłość jego życia .Spraw by za gościła radość smutne dni już się skończyły .Ufam w Twoje miłosierdzie.

 6. Darek says:

  Matko Boża spraw żebym dostał prace lub staż i żeby moja sytuacja finansowa się poprawiła oraz żeby miał przy sobie prawdziwych przyjaciół a fałszywych ludzi z daleka. Spraw aby umiał przebaczać ludziom oraz poprawiło się moje zdrowie psychiczne i fizyczne.

 7. Dorota says:

  Matko Boża Rywałdzka proszę Cię o znalezienie dobrej pracy, zdrowie dla mnie i moich najbliższych.

 8. Joanna says:

  Matko Boża Nieustającej Pomocy uratuj błagam związek Joanny i Krzysztofa, spraw aby Krzysztof wybaczył Joannie i znowu byli razem. Spraw żeby Krzysztof kochał Joannę najmocniej na świecie. Błagam o pomoc.

 9. Darek says:

  Matko Boża proszę cię o pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Chciałbym mieć prace w której poczuje się dobrze a przede wszystkim proszę o to aby sytuacja moja finansowa się poprawiła na tyle żeby nie żyć w stachu przed brakiem pieniędzy. Proszę również żeby moje zdrowie psychiczne jak i fizyczne się poprawiło.

 10. KASIA says:

  Maryjo wysłuchaj mnie i uproś mi u Boga łaskę mojej miłości z Maciejem, abyśmy byli razem już na zawsze. Proszę nawróć serce mego mężczyzny i napełnij je raz jeszcze wielką miłością do mnie, aby walczył o naszą miłość, aby uwierzył i kochał. Błagam pomóż mi wygrać tę walkę o nasz związek. Wiem, że mnie kocha i wiem ze jest mi pisany, zesłany z niebios. oby na zawsze znajomość. Proszę Cię pomóż nam przezwyciężyć wszystkie problemy, aby postawił mnie raz jeszcze na pierwszym miejscu w swoim życiu, a ja przysięgam dbać, szanować i kochać go do końca moich dni. Wierzę w Ciebie i twą moc droga Rito. Bóg zapłać. Proszę o modlitwę w intencji prawdziwej miłości.Bardzo proszę o to, by jak najlepiej mi się układało z M. by między nami zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał szanował, chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest
  pisany na męża
  kasia

 11. Małgorzata says:

  Ukochana Matko prosze o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy abym pomogla zdać

 12. Małgorzata says:

  Ukochana Matko prosze o pomoc w zdaniu egzaminu na prawo jazdy

 13. Syn says:

  Matko Boża proszę Cię o modlitwę w intencji skutecznego leczenia z choroby nowotworowej i powrotu do zdrowia dla Mamy Stanisławy, aby nie miała przerzutów, nawrotów choroby, mogła cieszyć się życiem i zdrowiem.

 14. mąż i tata says:

  Matko Boża proszę uratuj małżeństwo Agnieszki i Michała, naszą rodzinę i spraw, by nie doszło do naszego rozwodu. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia dla nas, aby moja żona wyzbyła się żalu, złości, zawziętości i wróciła na stałe do domu i męża, nie spotykała się z innym mężczyzną.

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD