PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

844 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Jan says:

  Panie Jezu proszę o błogosławieństwo, zdrowie , ochronę od zła i nieszczęśliwych wypadków dla Nataszy, Michała, Ireny, Krystyny, Jowity i Jana. Duchu Święty udziel nam potrzebnych darów. Maryjo, módl się za nami. Amen.

 2. Dorota says:

  Proszę o opiekę Matki Bożej o pomoc w pracy w tych ciężkich dla mnie dniach o pomoc dobrych ludzi i zdrowie aby rehabilitacja mi pomogła.

 3. Dominika says:

  Matko Ukochana, proszę Cię, przez wstawiennictwo Twego sługi Prymasa Wyszyńskiego o cud życia i zdrowia dla Natalii, która miesiąc temu urodziła dziecko i od tego czasu znajduje się w śpiączce. Uproś Nasza Matko-Matko Pięknej Miłości – ten wielki cud życia dla Natalii, jeśli taka będzie wola Pana Boga. Nade wszystko proszę o zbawienie dla jej duszy. Totus Tuus Maryjo!

 4. Dorota says:

  Proszę o zdrowie dla wszystkich z rodziny głównie dla mamy aby mogła bez bólu chodzić,o wszelkie łaski i pomoc w pracy dla mnie i mojej siostry oraz wszelkie łaski z Bożym błogosławieństwem na każdy dzień.

 5. maria says:

  Matko Najświetsza proszę o szczęśliwa podróż i pobyt u syna.Proszę o pomoc mojej rodzinie,potrzebne łaski,zdrowie.zgodę oraz opiekę nad moją rodziną.

 6. MATKA says:

  MATKO PROSZE URATUJ MALZENSTWO MOJEGO SYNA NIECH SYN WYBACZY JEJ ZDRADE POKOCHA TO NIE NARODZONE MALENSTWO. SYNOWA NIECH WROCI NA STALE DO DOMU. POLACZ ICH MATKO NIECH RAZEM WYCHOWUJA TO MALENSTWO. NIE DOPUSC DO ROZWODU

 7. Gabriela says:

  Maryjo proszę Cię pomóż mi uwolnić się z kłopotów finansowych i
  znaleźć dobrą i uczciwą pracę

 8. anna says:

  Prosze Cie Matko Boza Nieustajacej Pomocy przez serce Twoje pelne Ducha Sw. Okryj nas swoim plaszczem modlitwy i opieki, Chron Nas. Prosze Cie pokornie o uzdrowienie ciala i duszy dla Mikolaja, jego Ojca Tomasza Matki Anny. Prosze o uzdrowienie dla Rodzenstwa Ewy, Bogdana i Ich Rodzin,Dzieci Bartka,Jakuba, Adama, Jasia, Marysi. Prosze zachowaj nas od biedy, prosimy o utrzymanie miejsc pracy. We wszystkich intencjach Tych co nas prosili o modlitwe Za Anne I Janusza i Bliskich, za Malgosie i Jej Bliskich, za Ele i Dzieci, Hanie, Ewe i Bliskich, Ele i Wojtka, dzieci Bozene, Kasie, Bliskich, Henie.Mariole,Hanie,Rodzine zmarlej Brygidy.W intencjach Tych co modla sie za nami, pamietaja w modlitwie. Za wszystkich Kaplanow Swiata, we wszystkich intencjach O. Swietego Franciszka. Za Kaplanow z naszych Parafii Za Ks. Lukasza, Ks.Grzegorza, ks. Janusza, ks. Rafala, ks. Dariusza, ks. Zygmunta, ks. Jozefa, ks. Piotra ks.Rafala,ks.Piotra,Ks.Rafala o. Witko,ks.Mateusza,O.Daniela i Jego Wspolnote, za wszystkie Wspolnoty Parafialne naszych Parafi. O wiare, nadzieje, milosc.OBoze Blogoslawienstwo i Dary Ducha sw.Prosimy o Pokoj w Swiecie dla Syrii i Ukrainy,Palestyny.Za Ziemie Swieta.Prosimy pokornie o Niebo dla zmarlych Przodkow Naszych, za zmarla Anne,zmarlego Zygmunta,zmarlego Henryka,Hanne,Mariana,Janine,Rodzicow,zmarla tragicznie Brygide i zmarlych Bliskich zRodzin Kaplanskih, zmarlych tragicznie za Ojczyzne. Ciebie prosimy Wysluchaj nas Matko Pocieszycielko Amen.

 9. anna says:

  Przez wstawienictwo Matki Bozej Nieustajacej Pomocy,Prosze Cie Matko Nasza ,o opieke i Przewodnictwo Duchowe nad Ks.Lukaszem Sz.o Blogoslawione i Sw.Kaplanstwo Jego ,zdrowie,Boze Milosierdzie.Abys Go nasza umilowana Matko .prowadzila do Swietosci.Przyjdz Duchu Sw.,Duchu Bozy,Duchu Sw.Uzdrowicielu i Pocieszycielu.Prowadz Tego Kaplana,ks.LukaszaTobie poswiecamy Jego rozum,serce,wole i cale Jego Kaplanstwo w zyciu doczesnym i wiecznym.Spraw ,aby Byl chetny na przyjmowanie natchnien ,pochadzacych od Ciebie Duchu Sw.i nauki Kosciola Swietego.,ktorym Ty nieomylnie kierujeszi rzadzisz.,aby serce palalo miloscia Boga i blizniego,aby bylo na wzor serca Jezusowego.Aby wola Jego zawsze z wola Boza zgadzala sie ,aby cale Jego zycie bylo wiernym nasladowaniem zycia i cnot Pana naszego i Zbawiciela,Jezusa Chrystusa,ktoremu z Bogiem Ojcem i z Toba niech bedzie zawsze czesc i chwala.Blogoslaw Jego Drodze Kaplanskiej,Jego Dzielom i Pracy.Wszystkim ktorych postawisz na Jego drodze zyciaatko Boza ,prowadz go Bezpiecznie przez zycie do Swietosci.Ciebie prosimy Wysluchaj nas Panie.Amen.

 10. Monika says:

  Mateńko otwórz mnie na Twoją miłość, pomóż, ratuj, weź to co boli i rani moje serce.

  Twoje zatroskane dziecko

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD