PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

913 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Ewelina says:

  MAryjo proszę Cię o zdrowie dla siebie o wyjscie z silnej depresji. Proszę również o to abym mogła dostać jutro te prace w gabinecie rehablitacyjnym. Aby wkońcu los szczęscia się do mnie uśmiechną.

  Jezu Ufam Tobie

 2. łUKASZ says:

  O UWOLNIENIE MNIE I MOJEJ RODZINY OD NAPADÓW ZŁOŚCI

 3. łUKASZ says:

  O UWOLNIENIE MNIE I MOJEJ RODZINY OD NAPADÓW ZŁEGO

 4. Jan says:

  Maryjo prosimy o Boże błogosławieństwo, zdrowie i ochronę od zła dla rodzin Jana, Kazimierza, Piotra i Aleksandra.

 5. Beata says:

  Matko Boża proszę cię z całego serca o wizę do Stanów Zjednoczonych i możliwość wyjazdu by zacząć życie od nowa. Błagam pomoż, spraw cud. Dla mnie to jedyna szansa, wiesz dlaczego cie o to proszę i wierze ze mnie wysłuchasz, wierze, ze tak sie stanie.Amen

 6. Błagająca says:

  Matko Nieustającej Pomocy staję przed Tobą z błaganiem o Wstawiennictwo przed Najwyższym Panem w sprawie mojego ciężko chorego na alkoholizm partnera.Wybaw go z tego nałogu na zawsze i spaw aby darzył mnie wielkim i szczerym uczuciem miłości.

 7. MATKA says:

  MATKO PROSZE CIE URATUJ MALZENSTWO MOJEGO SYNA. NIECH SYN WYBACZY ZONIE ZDRADE. ONA NIECH WROCI NA STALE. POLACZ ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 8. magda says:

  Matko pomoz zlituj sie widzisz jak bardzo cierpie

 9. maria says:

  Wspaniała Matko Boża Proszę o Opiekę i Pomoc mojej rodzinie.Proszę o zdrowie,zgodę i miłość w rodzinie.

 10. mama says:

  Matko Boża Pocieszycielko Strapionych, Twojej opiece polecam małżeństwo syna Jacka i Alicji,niech wiara w Boga będzie fundamentem ich wspólnego życia.

 11. Basia says:

  Matko proszę o pracę

 12. Zaklina says:

  Matko Boska prosze Cie z calego serca o uzdrowienie mojego meza Pawla z nalogu. Miej go w opiece i mi dopomoz bym miala sile dla naszej calej rodziny. Miej nas w opiece.

 13. Jola says:

  Matko Boża proszę o łaskę uzdrowienia mojej siostry z ciężkiej choroby oraz ulgę w cierpieniu.

 14. Dorota says:

  Matko Boża, zachęcona programem o Twoim sanktuarium ośmielam się tym razem prosić o coś dla mnie samej,ty wiesz, jaki jest mój największy problem i jak mnie czasami oddala od Boga,spraw, proszę,aby zechciał już mnie wysłuchać bo jest coraz ciężej.

 15. ANNA says:

  Matko Boża Rywałdzka błagam Cię by moja córka powróciła do domu , by uwolniła się od złych pokus , zrozumiała swoje postępowanie.
  Błagam Cię o dobrą żonę dla mojego syna.
  Matko miej nas w swojej opiece

 16. MATKA says:

  PROSZE CIE MATKO O RATUNEK DLA MALZENSTWA SYNA NIECH WYBACZY ZONIE ZDRADE SYNOWA NIECH WROCI DO DOMU NA STALE. POLACZ ICH ZGODZIE I MILOSCI NIE DOPUSC DO ICH ROZWODU

 17. KASIA says:

  Bardzo proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem proszę by między mną a nim zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Cię Jezu spraw byśmy byli razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby Maciej odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest mi pisany na meza

 18. Jan says:

  Matko Najświętsza wypraszaj nam Boże błogosławieństwo,przebaczenie grzechów, opiekę od zła i zdrowie dla całej rodziny.

 19. Dorota says:

  Matko Boża Rywałdzka dziękuję Ci za okazane łaski. Proszę o dobre wyniki badań córki Martyny i moje. Proszę Cię również o szczęśliwy przebieg operacji córki Martyny i szybki powrót do zdrowia. Nie opuszczaj nas Matko w potrzebie.

 20. wanda says:

  Matko Boża Pocieszycielko Strapionych błagam wysłuchaj moich modlitw i obdarz łaską ,o którą tak bardzo proszę.Podaruj mi zdrowie skarb najcenniejszy,oraz uwolnij mnie od wszystkich trosk i kłopotów.

 21. Dorota says:

  Matko Boza blaga pomoz w uratowaniu i uzdrowieniu małżenstwa Doroty i Darka oraz o uwolnieniu duszy i ciała od działania złego na mojego meza Darka i jego nawrocenie

 22. Ewa says:

  Matko Boska, Blagam pokornie o laske zdrowia i o pomoc w sprawie Tobie wiadomej.

 23. MATKA says:

  MATKO PROSZE CIE POMOZ URATOWAC MALZENSTWO SYNA NIECH WYBACZY ZONIE ZDRADE POKOCHA TO NIENARODZONE MALENSTWO. SYNOWA NIECH ZMIENI SWOJE POSTEPOWANIE I WROCI NA STALE DO DOMU. POLACZ ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 24. Jarosław, Jan says:

  Proszę Ciebie Matko Boża z Rywałdu o pomoc w trudnych sprawach mojego życia. Proszę o zdrowie, o wstawiennictwo u Syna Twojego i wyleczenie z poważnej choroby moich oczu. Proszę, otocz mnie płaszczem swojej macierzyńskiej Miłości. Twój czciciel.

 25. Agnieszka says:

  Mateczko Kochana Proszę Cię o Łaskę Uzdrowienia dla mojego synka Kubusiai o jego prawidłowy rozwój.

 26. Jan says:

  Proszę o Boże błogosławieństwo, zdrowie i miłosierdzie dla rodzin Jana, Aleksandra, Piotra i Kazimierza. Maryjo, módl się za nami.

 27. Dorota says:

  Matko Boża Pocieszycielko Strapionych dziękuję Ci za okazane łaski, za to, że zawsze kiedy Cie potrzebowałam byłaś blisko. Proszę Cię o zdrowie, dobre wyniki badań oraz pomyślny przebieg operacji u mojej córki Martyny. Błagam Cię Matko nie zostawiaj jej w tej trudnej chwili.

 28. Paulina says:

  Matko Boża Rywałdzka prosimy z całego serca o zdrowie, szczęście i radość dla naszej córeczki Alicji, żeby zaczęła dużo jeść i rosła zdrowo. Dziękujemy za wszystko co dobre nas spotyka.

 29. MATKA says:

  MATKO NIECH W MALZENSTWIE MOJEGO SYNA ZAPANUJE POJEDNANIE WYBACZENIE I IECH NIE DOJDZIE DO ROZWODU

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD