PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

751 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. maria says:

  Maryjo Nieustajacej Pomocy dziękuję za otrzymane łaski i proszę o łaskę Uzdrowienia i dalsza codzienną opiekę i pomoc dla mnie i moich synów.

 2. maria says:

  Matko Najswietsza dziekuje za otrzymane Łaski,przepraszam za grzechy i prosze o dalsza Opieke,pomoc w codziennym życiu dla mnie i moich synów.

 3. Dorota says:

  Proszę o zdrowie dla mamy aby mogła normalnie bez bólu chodzić, o zdrowie dla mnie i mojej siostry.Matko Boża miej pod opieką wszystkich z rodziny i błogosław nam codziennie Pomóż mi w pracy.Proszę też o modlitwę za śp.Jana.

 4. wanda says:

  Mateczko Boża Ty znasz wszystkie palące problemy mego serca.Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie.Proszę o powrót do zdrowia,oraz łaski,których tak bardzo potrzebuję.

 5. MATKA says:

  MATKO PROSZE CIE SPRAW BY MOJ SYN WYBACZYL ZONIE ZDRADE POKOCHAL TO MALENSTWO SYNOWA NIECH TU WROCI POLACZ ICH DROGI NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 6. Michał Leis says:

  Bardzo proszę o modlitwę o łaskę nawrócenia do Boga dla mojego brata Dawida, aby oczy mu się otworzyły na miłość Boga do niego. Pilne!!!

 7. Olga says:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u Boga dla ciężko chorego dziadka Stanisława,proszę o ulgę w jego cierpieniu i łaskę uzdrowienia,aby mógł z nami przeżyć kolejne Święta.

 8. Ryszard says:

  Mateczko Ukochana dziękuję za łaski jakimi mnie obdarzasz i proszę o dalszą opiekę.

 9. Celina says:

  Matko Boża proszę o zdrowie i szczęśliwe narodziny wnuczki.O zdrowie dla Kasi, Eryka i dla mnie. O pomoc i opiekę w naszych kłopotach, potrzebach i planach życiowych. Błogosław nam Matko.

 10. Dorota says:

  Matko Boża proszę o zdrowie dla mojej mamy i miej mnie pod swoją opieką pomóż w pracy i błogosław.

 11. MATKA says:

  MATKO PROSZE WYSLUCHAJ MOJEJ PROSBY SPRAW PROSZE BY MOJ SYN WYBACZYL ZONIE ZDRADE NIECH POKOCHA TO MALENSTWO SYNOWA NIECH TU WROCI POLACZ ICH DROGI NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU WYSLUCHAJ MNIE PANI

 12. Matka says:

  Matko Najukochańsza widzisz co się dzieje wokół mojej osoby i rodziny .Błagam o wszelkie łaski ,odrzucaj odemnie wszelkie zło ,które sieje młoda dziewczyna z mojej rodziny.Spraw aby nie nękała mnie ani mojej rodziny bo nie mogę już sobie poradzić.
  Matko Boża liczę na Ciebie bo jestem sierotą.

 13. Jan says:

  W imię Pana Jezusa prosimy o błogosławieństwo, zdrowie, przebaczenie grzechów i cudowną interwencję znanej Bogu sprawie dla całej naszej rodziny. Duchu Święty przyjdź z pomocą w naszych błaganiach. Maryjo, módl się za nami.

 14. genowefa says:

  Matko Boża Pocieszenia, proszę Cię o znalezienie pracy przez Agnieszkę.

 15. MATKA says:

  MATKO PROSZE CIE WYSLUCHAJ MOJEJ PROSBY POMOZ MOJEMU SYNOWI WYBACZYC ZDRADE SWOJEJ ZONIE ONA NIECH TU WROCI POLACZ MATKO ICH NA NOWO I NIE DOPUSC DO ROZWODU

 16. twoja córka says:

  Mateczko !!!Za Twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie i wzmocnienie życiowe dla Janiny , Jana i Grażyny , o pracę dla Grażyny i założenie rodziny

 17. Paweł z Tuchowa says:

  Matko Boża Pocieszenia, proszę Cię o polepszenie moich relacji z moją bliską koleżanką Jagodą. Spraw abyśmy stali się dobrymi przyjaciółmi i mogli na siebie liczyć w każdej sytuacji. Proszę Cię o to abyśmy mogli ze sobą rozmawiać nie tylko na facebooku i przez sms ale i normalnie w szkole albo w każdym innym miejscu o każdej porze. Proszę Cię o to abym mógł z nią kiedyś być parą. Proszę Cię o to aby II klasie gimnazjum Jagoda chodziła do klasy II C a nie jak w klasie I gimnazjum przymusowo do klasy A. Kochana Matko proszę cię o dar uzdrowienia moich oczów, aby choć trochę się poprawiły. Proszę Cię o zmianę nauczycieli od angielskiego w poszczególnych grupach w klasie II gimnazjum. Bardzo Ci dziękuję od razu za wszystko.

 18. Maria says:

  Matko Boża pokornie proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała moich synów Mateusza i Filipa.

 19. Helena says:

  Matko Najświętsza spraw, żeby w mojej rodzinie zapanowała zgoda. Niech zażegnają konflikt osoby, które powinny być sobie najbliższe.
  Proszę też dla siebie o łaskę uzdrowienia.

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD