PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

2 734 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Anna says:

  Matko Boża Nieustającej Pomocy bardzo dziękuje za nadzieje i dobre informację, proszę o dalszą pomoc w nawróceniu męża i jego uleczeniu, aby Duch Święty natchnął mnie z jak z nim rozmawiać aby zgodził się na kolejne badania, żeby podjął walkę o staranie się o upragnione dziecko.

 2. Ewelina says:

  Mateńko Kochana dziękuje za wysłuchanie moich próźb proszę żeby moja córeczka nie musiała nosić majteczek ortopedycznych i o zdrowie i zgodę dla rodziny Twoja czcicielka Ewelina

 3. Ewa says:

  Matko Boża proszę cię o pokonanie niskiej samooceny i pomyślność w leczeniu i z pracą i w nauce i poznanie chłopaka.

 4. Ewa says:

  Maryjo proszę cię o zdrowie i znalezienie pracy lepszej od poprzedniej i żebym nie miała problemu który mnie martwi i pokonanie stresu i pomyślność w nauce.

 5. Krzysztof z Czekanowa k. Ostrowa Wlkp. says:

  Najukochańsza Matko!
  Uproś u swego Syna łaskę cudu uzdrowienia dla 16-o letniej Agnieszki, która chora na niezwykle rzadką chorobę genetyczną AHC jako 13-y przypadek w Polsce, o najcięższym przebiegu, od prawie dwóch lat po silnych atakach padaczkowych leży całkowicie bezwładna zdana tylko na opiekę rodziców, na karmienie dojelitowe przez PEG. Dodawaj nam nadziei i siły, i wytrwania, by nasze spalanie się w miłości wydało obfite owoce.
  Zjednoczeni z cierpieniem Jezusa na krzyżu ofiarujemy każde cierpienie Agnieszki i każde nasze fizyczne i psychiczne, kiedy bezradnie wpatrujemy się w tajemnicę przeszywającego bulu, jak Ty, któraś stała pod krzyżem.
  Obdarzaj łaskami wszystkich według woli swego Syna.
  Zawierzam Tobie całą moją rodzinę, wszystkie nasze troski.
  Proszę o uzdrowienie więzów międzypokoleniowych, skruszenie więzów zła i otwarcia się na grzech. Proszę o zabieranie skutków przekleństw oraz dziedzicznych przekleństw na dziecko.
  Dopomóż rządzącym naszą Polską, aby stanowili takie prawo, by rodzice dzieci niepełnosprawnych nie byli już więcej wykluczani i pozostawieni sami sobie, by niepełnosprawni i ich rodziny mogły liczyć na fachową i szybką pomoc, by postawienie faktycznej diagnozy nie musiało trwać aż 15 lat.

  Ojciec 8-o osobowej rodziny z Czekanowa.

 6. Anna says:

  Maryjo Niepokalana proszę o dobrego męża dla Agnieszki i miej ja w swojej opiece o zdrowie dla i opieke dla Juli Andrzeja Joanny Antoniego i Anny .

 7. Monika says:

  Matko dowiedziałam się o T obie od Pani Hani, która oglądała w tv trwam program Ci poświęcony. Błogosław jej i całej jej rodzinie. Powiedziała mi, abym do Ciebie pojechała i się Tobie zawierzyla. Robie to przez te łącza internetowe: Błogosław mi Matko. Twoje dziecko. Monika

 8. jan says:

  Najukochańsza Panno Czcigodna, pomóż Rosji w Wierze, a rządzących tam, przekonaj do Miłości ze Wszystkimi Narodami na Ziemi.

 9. jan says:

  Matko Chrystusowa, wesprzyj naszą Wspólnotę Europejską, by nie straciła ze swych oczy DEKALOGU i trzymała się kurczowo CIEBIE.

 10. jan says:

  Święta Boża Rodzicielko, pomóż proszę Cię Narodowi Korei Północnej w Wierze Nadziei i Miłości.

 11. jan says:

  Panno Czcigodna pomóż proszę Ani Sebastianowi i Mariuszowi.

 12. jan says:

  Matuchno Najświętsza, Pośredniczko Łask Bożych,
  wstaw się do Syna Swego za moim wzrokiem.

 13. Paulina says:

  Matko Boża błagam Cię o uzdrowienie moich zębów i dziąseł.Spraw,abym odzyskała dobry wzrok . Proszę Mateczko, wysłuchaj mnie.

 14. Justyna says:

  Mateczko Proszę o dar potomstwa tak tego bardzo pragnę juz 11 lat jestem po ślubie liczne leczenia , 2 operacje , prosze Mateczko pomóż .Dziękuje za opiekę i pomoc .

 15. anna says:

  Matka Boża proszę cię o łaskę zdrowia i opiekę w trudnych chwilach dla mojej rodzinyłaskę przebaczenia

 16. anna says:

  Matko Boża proszę laskę zdrowia i opiekę w trudnych chwilach dla mojej rodziny i o laskę przebaczenia dla Antoniego

 17. Czcicielka says:

  Maryjo prosze Cie pomoz mojemu małżeństwu. W Tobie nadzieja. Dziekuje

 18. Ewa says:

  Maryjo proszę cię o znalezienie pracy normalnej i pokonanie stresu i żebym nie miała problemu który mnie martwi.

 19. Sylwia says:

  Maryjo, proszę o pomyślny wynik rozprawy w pazdzierniku, by nie odebrali mi ostatnich pieniędzy.

 20. córka says:

  Maryjo proszę cię o zdrowie emocjonalne i psychiczne dla Haliny i Dary Ducha św.i potrzebne łaski .

 21. robert says:

  Maryjo Matko moja proszę Cię uwolnij mnie od złych myśli od zła wszelkiego.

 22. Ewa says:

  Maryjo proszę cię żebym nie miała zwężonego zakresu w myśleniu i zdrowie i pokonanie stresu i pomyślność w nauce.

 23. Jan says:

  Matko Boża prosimy wstawiaj się dla naszej rodziny o obfite błogosławieństwo Pana Boga.

 24. babcia says:

  Matko Boża proszę Cię o zdrowie i Błogosławięństwo Boże dla naszego wnuczka Antosia oraz szybki powrót do domu ze szpitala.

  Matko Boża proszę Cię o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie dla synowej.

  Matko Boża proszę o zdrowie dla cioci Adelki i Kazi

 25. Gosia says:

  Matko odsuń również pomysł o zmianie nr. telefonu przez Mariusza, spraw by nie miał czasu iść do salonu, a potem już nie myślał o zmianie BŁAGAM CIĘ, Zajmij go pracą.

 26. Gosia says:

  Maryjo koło Mariusza pojawiła się inna dziewczyna, jeszcze się nie spotkali, ale proszę Cię by do tego spotkania nie doszło. Proszę aby ta dziewczyna znalazła innego mężczyznę, była szczęśliwa i zignorowała Mariusza. Sama matko wiesz jaka jest sytuacja, więc nie proszę o to po złości.

 27. Gosia says:

  Maryjo Moja Kochana. Matko Nieustająca Pomocy. Proszę oczyść serce Mariusza, by zechciał na nowo ze mną rozmawiać i aby nie był już taki nerwowy. Bardzo mi na nim zależy. Nie zostawiaj mnie samej. „Proście a otrzymacie” mówi Jezus – więc wierze w te słowa i nie odsuwam się od Ciebie w nieszczęśliwych chwilach. Matko Maryjo Ty widziałaś jak płakałam, więc nie zabieraj mi go na nowo, tylko pomóż nam się pogodzić. Niech napisze miłego sms’a. Pomocy Mamusiu Uszęśliwi mnie ten gest bardzo mocno.

 28. Twoja Oddana Czcicielka says:

  Matko Boża dziękuję za okazane łaski i proszę o dalszą opiekę dla całej rodziny, o Dary Ducha Św. dla mojego męża Mariusza, dla mnie i współdomowników.
  Bądź Uwielbiona Maryjo!

 29. córka says:

  Maryjo proszę cię żebym nie miała nic wspólnego z kumaniak i z takimi osobami jak Ona.

 30. anna maria says:

  Matuchno nasza Ciebie prosimy o opieke i Przewodnictwo Duchowe nad Ks.Lukaszem Sz.o Blogoslawione i Sw.Kaplanstwo Jego ,zdrowie,Boze Milosierdzie.Abys Go Matko prowadzila do Swietosci.Przyjdz Duchu Sw.,Duchu Bozy,Duchu Sw.Uzdrowicielu i Pocieszycielu.Prowadz Tego Kaplana,ks.LukaszaTobie poswiecamy Jego rozum,serce,wole i cale Jego Kaplanstwo w zyciu doczesnym i wiecznym.Spraw ,aby Byl chetny na przyjmowanie natchnien ,pochadzacych od Ciebie Duchu Sw.i nauki Kosciola Swietego.,ktorym Ty nieomylnie kierujeszi rzadzisz.,aby serce palalo miloscia Boga i blizniego,aby bylo na wzor serca Jezusowego.Aby wola Jego zawsze z wola Boza zgadzala sie ,aby cale Jego zycie bylo wiernym nasladowaniem zycia i cnot Pana naszego i Zbawiciela,Jezusa Chrystusa,ktoremu z Bogiem Ojcem i z Toba niech bedzie zawsze czesc i chwala.Blogoslaw Jego Drodze Kaplanskiej,Jego Dzielom i Pracy.Wszystkim ktorych postawisz na Jego drodze zycia.Dziekujemy Jego Rodzicom Eugenii i Andrzejowi za Jego Dar zycia.Jego Rodzenstwu,wszystkim Bliskim.Blogoslaw Jego Siostre Marte i Jej Sluzbie dla Boga.Blogoslaw zmarlym Przodkom Jego i Jego Bliskim.Blogoslaw wszystkim ,ktorzy modla sie w Jego intencjach o swiete Kaplanstwo.Prosimy o liczne i owocne powolania kaplanskie i zakonne,do zakonow krajowch i zagranicznych, prowadz go Bezpiecznie przez zycie do Swietosci

 31. anna maria says:

  Matko nasza nieustajacej pomocy prosimy pokornie z ufnoscia-chron nas.W tej Nowennie prosimy za wszystkie rodziny,dzieci.za wszystkich Polakow,za rodziny europejskie ,za swiat caly.Prosze o uzdrowienie rodziny Milczarskich,Sikorow,Saternus,wszystkich we wszystkim pokornie,ocalaj nas Ojcze.Dziekujac za Kanonizacje Swietego Ojca Stanislawa Papczynskiego Bozej Opatrznosci.dziekujemy Ci Boze Ojcze MIlosierny,Synu Bozy Jezusie Chrystusie,Duchu Sw,Maryjo,Matko Boza ,Uzdrowienie Chorych za Jubileuszowy Rok Milosierdzia,za Swiety Chrzest Polski,za Swiety Chrzest kazdego z nas.Za Swiety Chrzest Mikolaja ,rodziny.Za to ,ze jestesmy dziecmi Boga, przynalezymy do Swietego Kosciola.Dziekujemy Ci Ojcze Nasz za Dar zycia nasz.Dziekujemy za Swiety Czas Swiatowych Dni Mlodziezy,za Ojca Swietego Franciszka,ktory z Ducha Sw.przewodniczyl tym uroczystosciom na polskiej ziemi,za caly Kosciol Swiety ,wszystkich Pasterzy ,za Mlodziez z calego Swiata.Prosze o Blogoslawienstwo Boze i modlitwe dla Biskupa Normandii Dominika Lebrun ,za caly Kosciol Swiety Francji.Prosimy o Intronizacje Chrystusa Krola w rodzinach,parafi,w naszej Ojczyznie.Prosze Cie pokornie o uzdrowienie ciala i duszy z wszystkich zniewolen i grzechow Mikolaja,rodzicow Anny,Tomasza.Prosze o uzdrowienie dla Rodzenstwa Ewy,Bogdana ,rodziny,dzieci Bartka,Jakuba, Adama, Jasia, Marysi i malzonkow Piotra,Kasi.w miesiacu imienin za Bartka o wiele lask dla niego.O uzdrowienie nog Ani,prosze Cie Matko,Maryjo Uzdrowienie Chorych.Prosze zachowaj nas od chorob, biedy, prosimy o utrzymanie miejsc pracy. We wszystkich intencjach Tych co nas prosili o modlitwe Za Anne i Janusza.za Beate,Roberta,za Malgosie,za Ele.za Hanie,za Ewe,za Ele i Wojtka,dzieciZa Bozene, Kasie,rodzine,Mariole,jej Pawla,Za Bozene ,Marka,za Stasie,Lene ,Kamile.Terese.Renie.Za ich rodziny,bliskich,dzieci.We wszystkich ich intencjach.W intencjach Tych co modla sie za nami, pamietaja w modlitwie,o uwolnienie z wszystkich nalogow i zniewolen,na duszy i ciele.Za wszystkich Kaplanow Swiata,za osoby Bogu poswiecone,We wszystkich intencjach Ojcow Marianow,za ich prowadzone Duchem Sw.dziela Boze. We wszystkich intencjach Ojca.Swietego Franciszka,calego Swietego Duchowienstwa,Ludu BozegoZa Kaplanow z naszych Parafi.Za ks.Lukasza,ks.Marcina,ks.Roberta,Ks.Grzegorza,ks.Janusza,ks.Jaroslawa,ks.Rafala,ks Marcina,ks.Stanislawa,ks.Michala o powrot do zdrowia po operacji ks.Mariusza,ks.Dariusza,ks.Zygmunta, ks.Jozefa, ks.Piotra,ks.Tadeusza, ks.Rafala,ks.Remigiusza,Biskupa Dominka Lebrun, o.Witko,ks.Mateusza,ks.Jaroslawa,O.Bashobora,O.Daniela i Jego Wspolnote.O wytrwanie w powolaniu kaplanskim dla Wojciecha,za wszystkie Wspolnoty Parafialne naszych Parafi.Za Ojcow Kosciola ,Biskupow,Abp.Hosera,Nycza,Bp.Solarczyka.O zdrowie i sily dla nich. O wiare, nadzieje, milosc.O Boze Blogoslawienstwo i Dary Ducha sw.Prosimy o Pokoj w Swiecie.Prosimy pokornie o Niebo dla zmarlych Przodkow Naszych zmarlych Rodzicow Janine i Mariana,szczegolnie pamietajac o kolejnej rocznicy smierci Mariana 28 sierpnia, urodzin sp.Janiny ,dziadkow Zofie,Rudolfa,Genowefe,Franciszka,zmarlych z rodziny Saternus,Milczarskich,Sikorow,Szkarlat.Idzik,Mlynik.Za zmarlych sp.Henryka,Hanne,Brygide,Kamila zmarlego Marka i zmarlych Bliskich z Rodzin Kaplanskih, zmarlych tragicznie za Ojczyzne.za Sluge Bozego Prymasa Kardynala Wyszynskiego prosimy o rychla Beatyfikacje.Prosimy za wszystkich ,ktorzy oddali zycie za wiare,w zamach terrorystycznych.tragicznie,za zabitego Kaplana we Francji.za Meczennikow,ktorzy oddali swoje zycie,za ofiary trzesienia ziemi we Wloszech,za Dusze w czyscu cierpiace,za wszystkich zmarlych ,ktorych Swiety Kosciol wspomina,proszac za nich,za Sp Brygide,sp.Marka,Sp Tadeusza ,sp ks.Zbigniewa Dziekuje CI Sw. Ojcze Papczynski ,ze za czasow naszego zycia doczekalismy sie Twojej Kanonizacji ,za wszstkie laski ,ktore nam zsylasz.Dziekujemy za Kanonizacje Sw.Matki Teresy z Kalkuty,za Dar Zycia i dziela Milosierne.Za Dusze w czyscu cierpiace.Niech Bedzie Bog Uwielbiony we wszystkich dzielach

 32. Beata says:

  Matko Boża za Twoim wstawiennictwem proszę Boga o cud utrzymania ciąży i urodzenia zdrowego dziecka. Odwołując sie do Bożego Miłosierdzia błagam by złe wyniki, które wczoraj otrzymałam nie miały wpływu na ciążę. Proszę o dar wiary i zaufania Bogu dlasiebie i męża

 33. Dorota says:

  Błagam Cię matenko kochana,spraw żeby moja Natusia była zdrowa,żeby to było tylko przejściowe,Proszę Cię również o zdrówko dla córeczki Karinusi,Wiesz Matenko ile na nie czekałam ile się umodlilam ile łez wylalam Jak mi je dałaś to spraw żeby były zdrowe i nie cierpialy jak ja.Blagam Cię

 34. Mama says:

  Matko Boża. Proszę wstaw się u swego Syna.
  By moja córka wyszła z anoreksji, depresji i powróciła do Kościoła.

 35. Krystian says:

  Matko Boża proszę Cię o wstawiennictwo u swojego Syna Pana Jezusa, aby uzdrowił i odrodził na nowo zwiazek Krystiana i Patrycji, by zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, abyśmy powrócili do siebie i odbudowali nasz związek i dopełnili go przed Ołtarzem Pana . Proszę dla nas o łaskę pojednania, przebaczenia i nawrócenia, aby moja ukochana wróciła w me ramiona.

 36. Gosia says:

  Spraw proszę by zrozumiał błąd swój błąd.

 37. Gosia says:

  Matko Nieustająca Pomocy Proszę Cię nie pozwól mi płakać i tak jak niedawno skruszyłaś serce Mariusza by był dla mnie miły, tak zrób proszę to teraz. Bardzo mi go brakuje. Proszę odsuń od niego szatana, który go kusi być nie miłym dla mnie

 38. Ewa says:

  Matko polecam ci moją przeszłość wiadomej intencji i terażniejszość.

 39. Krystyna says:

  Mateczko kochana ratuj nasze małżeństwo, mąż ma kochankę od 7 lat. Kocham go bardzo nie potrafię odejść. Mateńko nasza ratuj.

 40. mama says:

  Proszę o zdrowie dla chorej córki i jej synka ,proszę o modlitwę

 41. Ewa says:

  Maryjo proszę cię o pokonanie niskiej samooceny i pomyślny powrót do zdrowia i znalezienie pracy normalnej i żebym nie miała problemu który mnie martwi i pomyślność w nauce.

 42. Czcicielka says:

  Mateńko pomóż mi i mojemu mężowi. W Tobie nadzieja. Dziekuje

 43. Gabriela says:

  Matenko kochana proszę Cie o uzdrowienie moich relacji w malzenstwie. O milosc mojego meza oraz o to zebym byla dobra zona i matka. Dziekuje Ci Swieta Panienko za wszelkie otrzymane laski.

 44. EWA says:

  Św.Marto proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Boga w pewnej bardzo trudnej dla mnie sprawie.Uproś nam także zgodę, miłość i zdrowie w rodzinie.BLAGAM ZA SYNA IO CORKE WYBLAGAJ TEZ ZEBY STARSZA CORKA ZABRALA NAS DO SIEBIE

 45. helena says:

  Matko Boża proszę Cię o opiekę,zdrowie,spokuj w mojej rodzinie,o uwolnienie od alkoholu mojego brata i syna,o szacunek do mamy i reszty rodziny,Bog zapłac

 46. Teresa says:

  Maryjo, prosze Cie o opiekę mojej rodziny i moich dzieci. Mateńko Najdroższa któras tyle wycierpiała , błagam wyjednaj u swojego Syna Jezusa Chrystusa łaskę dla moich dzieci ktore odeszły od Boga, przestały sie modlić, przestały chodzić do Kościoła przestały korzystać ze sakramentów Pokuty.Nie wiemy z mężem już co mamy robić , modlimy sie każdego dnia ,oddajemy ich pod Twoja całkowitą opieke Mateńko, tyle łask już nam dałaś, uchroniłaś od chorób, proszę spraw aby naszym dzieciom nagle zaczęlo brakowac miłości Boga , codziennych modlitw , Maryjo prosimy Cie,aby nasze dzieci zrozumiały ze nie ma nic ważniejszego wartosciowszego , jak laska Boża, jak wiara , jak miłośc Jezusa Chrystusa , ktory umarł za nasze grzechy. Maryjo oddal od nich złego , aby nie miał do nich dostępu
  .Wiemy że nigdy nie zostaliśmy opuszczeni przez Ciebie, zawsze przy nas byłaś i nam pomagałaś .Dziekujemy Ci Matenko.

 47. mama says:

  Dziękuję za okazane łaski i proszę o dalszą opiekę nad całą rodziną

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD