PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

W każdą środę o godzinie 17.00 na Nowennie do Matki Bożej polecamy Twoje prośby i sprawujemy Eucharystię w Twoich intencjach.

W miejscu na komentarz wpisz swoją prośbę.

Be Sociable, Share!

1 155 Responses to PROŚBY DO MATKI BOŻEJ

← Older Comments
 1. Daria says:

  Matenko Boza prosze o zdrowie i wyjscie z choroby nerwowej Matenko miej mnie w swojej opiece blagam pomoz mi.

 2. Barbara says:

  Mayko Boża błagam o zdrowie, uzdrowienie kręgosłupa i nóg i o Twoją opiekę we wszystkim.

 3. anna says:

  proszę o modlitwę za Marka o uzdrowienie z choroby nowotworowej

 4. Grzegorz says:

  O łaskę zdrowia dla Stefani.

 5. krystyna says:

  Prosze goraco o potrzebne Laski i Dary Ducha Swietego dla syna Marcina.Zeby Matka Boza otoczyla go swoim plaszczem opieki.zeby przestal naduzywac alkoholu i zeby Duch Swiety Napelnil jego serce miloscia,wiara i nadzieja.Zeby jego sprawy sadowe szczesliwie sie dla syna zakonczyly.Bog Zaplac

 6. KASIA says:

  proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem. by między nami zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował, chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest
  pisany

 7. R.Dębek says:

  O poprawę stosunków małżeńskich syna Tomasza z żoną Justyną, dobre współżycie w wychowaniu syna

 8. Robert says:

  Matko Boża miej w swojej cudownej opiece Alinę i jej rodzinę, jej trudne bieżące sprawy oraz dozwól wyjść z nałogu narkotykowego jej synowi Wiktorowi oraz uproś łaskę zdrowia dla jej mamy.

 9. fabian says:

  Wspomnij Maryjo na wszystkie intencje naszej Nowenny Pompejańskiej.

 10. Ewa says:

  Matko Boża proszę cię o opiekę i łaski potrzebne i o które tak bardzo ciebie proszę.

 11. Paulina says:

  Kochana Mateczko prosze cie o błogosławieństwo dla mnie i moich bliskich.o zdrowie i poczęcie wyczekiwanego dziecka.zeby wszystkie ważne dla mnie sprawy ułożyły sie pomyślnie.proszę wysłuchaj moich prósb.

 12. Jan says:

  Boże Ojcze ratuj i pomóż mi w pewnej sprawie, błogosław i chroń od zła całą rodzinę. Maryjo Nieustającej Pomocy, módl się za nami. Amen.

 13. Bartek z Krakowa says:

  Matko Boża,
  proszę o pomoc i opiekę, bym mógł podwyższać wyniki matur oraz bym mógł studiować dziennikarstwo na studiach stacjonarnych bezpłatnie.
  Pomagaj mi zawsze w różnych sprawach w życiu.

 14. Matka says:

  Proszę o łaskę zdrowia dla synów Marcina i Karola. Matko Boża pomóż Karolowi znaleźć pracę, pokornie proszę pomóż mu.

 15. KASIA says:

  proszę o to, by jak najlepiej nam się układało z Maciejem. by między nami zrodziło się uczucie,
  Niech nasze drogi życia sie połączą . proszę Jezu i Maryjo byśmy byli zawsze razem szczęśliwi. Prosze o męża dla mnie, o to , abym i ja była dobrą żoną,a także abym jeszcze doczekała się zdrowego potomstwa.Bardzo pragnę mieć dziecko.. Proszę Cię przemień jego serce i wlej w jego serce miłość do mnie aby mnie pokochał. Aby mnie kochał i szanował i chciał być ze mną, Proszę o modlitwę w intencji, aby odwzajemnił do mnie tę miłość, którą ja go darze. Pokochał mnie taką jaką jestem, obdarzył szczerą , prawdziwą miłością. Niech będzie tym, który jest
  pisany

 16. Iwona says:

  Maryjo Matko ukochana dziękuję Ci za dotychczasową opiekę. Proszę spraw aby moja córeczka zaczeła chodzić sama, proszę spraw abym mogła znaleźć pracę.

 17. Jan says:

  Maryjo wyproś dla naszej rodziny zdrowie i Boże błogosławieństwo.

 18. Matka says:

  Matko Boża proszę o łaskę zdrowia dla synów Karola i Marcina. Duchu Święty oświeć ich umysły aby wreszcie zrozumieli że źle postępują. Matko Najukochańsza uratuj naszą rodzinę. Błagam aby wróciło szczęście i miłość do naszej rodziny.Bóg zapłać za modlitwę.

← Older Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Featured Box Wordpress Plugin developed by YD